مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب جدید

خرید فلزیاب جدید

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب؛ از اصلی ترین ابزار های مورد استفاده در گنج یابی و دفینه یابی می باشد. استفاده از یک دستگاه فلزیاب به صورت درست و اصولی می تواند تاثیر زیادی در کاوش داشته باشد. استفاده از یک فلزیاب حرفه ای و قدرتمند می تواند در زمان؛ راحتی کاوش؛ دستیابی سریع تر به اهداف؛ کاهش هزینه ها؛ افزایش کیفیت کاوش و موارد بسیار دیگری تاثیر گذار باشد. بسیاری از کاوشگران از دستگاه های فلزیاب دست دوم استفاده می کنند و به عقیده آنها خرید فلزیاب جدید صرفا افزایش هزینه ها را به دنبال دارد.

خرید فلزیاب جدید
خرید فلزیاب جدید

مزیت خرید و استفاده از فلزیاب جدید

در بالا به تعدادی از قابلیت ها و ویژگی هایی که استفاده از یک فلزیاب خوب می تواند به کاوش های شما ببخشد اشاره کردیم؛ در ادامه این موضوع باید بگوییم که دستگاه های فلزیاب؛ ابزار های حساسی می باشند که به سرعت دچار اشکالات و ایراداتی در روند کاوش آنها رخ می دهد. این موضوع نیز به دلیل کیفیت پایین دستگاه ها نمی باشد. بلکه به دلیل محیط سخت کاوش؛ استفاده از آنها در شرایط و هوای گرم؛ سرد؛ مرطوب و … می باشد. به همین دلیل استفاده از دستگاه های فلزیاب دست دوم را هیچ کارشناس و مشاوری توصیه نمی کند. همچنین باید این نکته را در نظر گرفت که دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت می باشد.

از همین رو دنیای گنج یابی و دستگاه های فلزیاب نیز؛ به سرعت دچار تغییرات مثبت زیادی می شوند. از این رو بهره بردن از یک دستگاه فلزیاب  نو و جدید می تواند کاوش را لذت بخش تر و ساده تر کند.

برخی از سیستم های حرفه ای و ارزان قیمت با گارانتی معتبر

  • فلزیاب AJM BUGLE,
  • فلزیاب RICHEL M-10,
  • فلزیاب DERAK 110,
  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید باید شماره های زیر در تماس باشید.

09917579030_09917579020

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا