مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب اصلی

خرید فلزیاب اصلی

دستگاه های فلزیاب و انواع گنج یاب ها به دلیل استفاده زیاد در کاوش دفینه و انواع گنجینه های باستانی، بسیار محبوب و مورد استفاده می باشد. به همین علت افراد سودجوی بسیاری قصد کلاهبرداری از این قضیه را داشته و با تولید انواع دستگاه های فاقد کارایی و کاربرد باعث ایجاد اختلال در این بازار شده و خرید یک فلزیاب اصلی را به امری سخت و تقریبا غیر ممکن بدل کرده اند. همانطور که می دانید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب حرفه ای دارای  ظرافت های زیادی بوده و تولید و طراحی آنها امری سخت و کاملا تخصصی می باشد، به همین علت تمامی فلزیاب های دست ساز دارای کارایی لازم نبوده و در همان ابتدای کار یا پس از چند روز از کار افتاده و قادر به کاوش نخواهند بود.

خرید فلزیاب اصلی
خرید فلزیاب اصلی

نحوه خرید فلزیاب اصلی

حال که از اهمیت خرید فلزیاب اصلی مطلع شدید این موضوع مطرح می شود که چگونه می توان با توجه به تعداد زیاد کلاهبرداران و انواع مختلف دستگاه های گنج یاب و طلایاب، یک دستگاه فلزیاب اورجینال را انتخاب و خرید. دنیای دستگاه های فلزیاب و انواع گنج یاب پیشرفته، بسیار متنوع بوده و امروزه تقریبا می توان برای هر هدف و شرایطی یک دستگاه فلزیاب قوی و حرفه ای متناسب با آن پیدا کرد، به همین منظور مهم ترین نکته ای که در زمان خرید گنج یاب باید به آن توجه داشت این است که می خواهید چه هدفی را دنبال کنید و در وهله بعدی عمق کاوش، جنس خاک زمین و منطقه مورد کاوش، قیمت و بودجه مد نظر قرار داده شده و مواردی از این قبیل می باشد.

پس از مشخص کردن موارد فوق باید به این موضوع توجه کنید که از یک کمپانی معتبر و دارای سابقه خریداری کنید، حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید که از کمپانی های تازه تاسیسی خریداری نکنید چرا که برخی از افراد به همین واسطه اقدام به کلاه برداری کرده و بعد از مدتی شرکت را منحل و از دسترس خارج می شوند. خرید طلایاب از کمپانی های با سابقه ای نظیر ikpv علاوه بر اطمینان از خرید یک محصول گنج یاب و فلزیاب حرفه ای اورجینال، می توانید در مواقع مورد نیاز از خدماتی همچون گارانتی دستگاه ها استفاده کنید و با هزینه های اندک دستگاه خود را تعمیر کنید.

نکات مهم در خرید فلزیاب اصلی

  • عمق کاوش (دستگاه دارای حداقل عمق کاوش ۳ متر باشد)
  • دستگاه فلزیاب اورجینال باشد
  • کیفیت ساخت و عملکرد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد
  • دستگاه دارای قابلیت تفکیک باشد
  • دستگاه قادر باشد نقطه زنی دقیقی را انجام دهد
  • دستگاه دارای گارانتی معتبر باشد
  • قابلیت استفاده از کویل های متفاوت را داشته باشد

نتیجه گیری

در نهایت با توجه و در نظر گرفتن موارد فوق شما می توانید دستگاهی را که دارای بهترین عملکرد می باشد را انتخاب کنید، اما همواره باید به این نکته توجه کنید که بیش از اندازه به توضیحات فروشنده توجه نکنید چرا که هیچ فروشنده ای از محصول خود بد نمی گویید و حتما باید بخواهید که در مکان های واقعی و جایی بیرون از فروشگاه دستگاه را تست کرده و قابلیت های دستگاه را خودتان ببینید و سپس اقدام به خرید کنید.

برخی از دستگاه های فلزیاب ارزان و حرفه ای

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا