مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب ارزان ایرانی

خرید فلزیاب ارزان ایرانی

فلزیاب های ایرانی یکی از بهترین گزینه ها برای کاوش در کشور می باشد به همین علت بسیاری از افراد به دنبال خرید ارزان قیمت این دستگاه ها می باشند. فلزیاب ها مدتی می باشد که به دلیل؛ افزایش تورم؛  با قیمت های نجومی عرضه می شوند. از طرفی بسیاری از جاعلان و کلاه برداران به دلیل؛ اطلاع از این موضوع؛ اقدام به تولید فلزیاب های غیر کاربردی با عملکرد بد کرده و با قیمت بسیار پایین؛ عرضه می کنند. کاوشگران نیز به دلیل قدرت خرید پایین؛ با خرید این دستگاه ها؛ نتیجه کاوش خود را با خطر رو  به رو می کنند.

خرید فلزیاب ارزان ایرانی
خرید فلزیاب ارزان ایرانی

خرید فلزیاب ارزان ایرانی

قیمت فلزیاب یکی از مهمترین فاکتور های خرید فلزیاب می باشد. اما هر چند قدرت خرید کاوشگران بسیار پایین آمده است؛ باید به کیفیت فلزیاب نیز توجه داشته باشید. موردی که بسیاری از کاوشگران بدان توجه لازم را ندارند و همان مورد باعث می شود که نتیجه کاوش به طور کلی عوض شده و نتیجه مورد نظر حاصل نگردد. در ادامه تصمیم داریم تا یکی از بهترین و با کیفیت ترین فلزیاب های موجود در بازار داخلی را که؛ دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد را به شما معرفی کنیم.

فلزیاب آنتارس

این دستگاه فلزیاب ساخت کمپانی آی کا پی وی می باشد. این دستگاه فلزیاب به دلیل استفاده و ساخت با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود؛ همچنین به کار گیری جدید ترین سیستم های روز دنیا؛ توانسته؛ لقب یکی از دقیق ترین فلزیاب های موجود را به خود اختصاص دهد. در ادامه با تعدادی از قابلیت های این دستگاه آشنا خواهید شد.

  • عملکرد با ثبات در انواع خاک ها
  • توانایی اتصال به انواع کویل ها
  • سیستم فیلترینگ نویز های مختلف
  • سیستم نقطه زنی دقیق
  • دارای حساسیت بالا و قابل تنظیم در اماکن مختلف
  • دارای قابلیت تفکیک با قدرت و عملکرد با ثبات
  • توانایی ردیابی انواع اهداف ریز و درشت

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا