مقالات فلزیاب

خرید طلایاب و گنجیاب

خرید طلایاب و گنجیاب

خرید طلایاب و گنجیاب همواره یکی از مهم ترین دغدغه های کاوشگران بوده است. چرا که یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت کاوشگران؛ در درجه اول؛ نوع دستگاه فلزیاب و اصالت و کیفیت آن بوده است. از این رو هر فرد باید برای موفقیت در کاوش خود به این موضوع اهمیت لازم را دهد. فلزیاب های مختلفی را در بازار می توان مشاهده کرد. فلزیاب هایی که امروزه با پیشرفت زیادی که آن را مدیون تلاش های شبانه روزی کارشناسان و متخصصین این عرصه می باشند؛ به راحتی هر نیاز و هر نوع اهدافی را ردیابی و تحت پوشش قرار می دهند.

خرید طلایاب و گنجیاب
خرید طلایاب و گنجیاب

خرید چه نوع طلایاب و گنجیابی توصیه می شود؟

با مراجعه به بازار مشاهده خواهید کرد که انواع مختلفی از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب در سطح کشور وجود دارد. سوالی که در این بین مطرح می شود؛ این خواهد بود که چگونه می توان یک دستگاه مناسب و خوب را خریداری و تهیه کرد. بدین منظور مراجعه به مشاورین موجود و فعال در این عرصه؛ بهترین روش خواهد بود. چرا که استفاده از نظرات تخصصی این افراد به طور حتم خواهد توانست انتخاب بهتری را برای شما رقم زده و شما را به موفقیت بیشتری برساند. بسیاری از کاوشگران به دنبال خرید یک نوع فلزیاب هستند. برخی به دنبال برند های خاص؛ فارغ از نوع دستگاه و قابلیت های آنها. برخی به دنبال حرفه ای بودن آنها. برخی به دنبال گران ترین و یا ارزان ترین آنها بوده و ملاک آنها قیمت فلزیاب می باشد.

بر اساس انتخاب و برگزیدن معیار های غلط برای خرید؛ شکست حاصل می شود. تمامی موارد یاد شده در سطر های بالا؛ به طور کلی اشتباهات محض می باشند. ملاک و معیار صحیح خرید فلزیاب؛ تنها باید نیاز ها؛ اهداف؛ ویژگی های زمین و شرایط و موقعیت قرار گیری اهداف باشد. به عنوان مثال عمق هدف؛ مکان قرار گیری آنها و مواردی همانند موانع موجود؛ باشد.

برخی از سازگار ترین فلزیاب های ایرانی

  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب RICHEL M-10
  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب ANTARES

اهمیت سیستم کاوش در دفینه یابی

یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین موارد در موفقیت در این راه؛ سیستم کاوش فلزیاب می باشد. سیستم کاوش فلزیاب؛ دارای اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به نوع دستگاه فلزیاب و قابلیت های آن می باشد. چرا که دستگاه های فلزیاب با استفاده از سیستم خود اقدام به ردیابی اهداف می کنند. در کشور ما بیشتر فلزیاب های ایرانی برپایه سیستم کاوش پالسی طراحی و ساخته می شوند. از این رو نیز دارای عمق کاوش بالا؛ ثبات خوب و همچنین قدرت تفکیک مناسبی می باشند. به همین دلیل نیز خرید یک فلزیاب ایرانی از یک کمپانی معتبر همواره توصیه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا