مقالات فلزیاب

خرید طلایاب خارجی

خرید طلایاب خارجی

کاوشگران زیادی علاقه به استفاده از؛ دستگاه های خارجی هستند. خرید طلایاب خارجی یکی از اولین آرزو های بسیاری از کاوشگران ایرانی می باشد. این در حالیست که بسیاری از فلزیاب های ایرانی؛ دارای عملکرد و کیفیت به مراتب بیشتر از محصولات رقبای خارجی می باشد. این افراد؛ بدون تجربه؛ تست و بررسی و صرفا از روی تعصب های بیجا به انتخاب دستگاه های خارجی می پردازند؛ بدون این که به نتایج این انتخاب آگاه باشند.

خرید طلایاب خارجی
خرید طلایاب خارجی

بازار فروش فلزیاب ها در کشور ما؛ دارای هرج و مرج زیادی می باشد. این هرج و مرج نیز به دلیل سود زیادی می باشد که در این عرصه وجود دارد. این موضوع به قدری دارای هیاهو می باشد که حتی؛ افراد زیادی انواع دستگاه های تقلبی را به قیمت های گزافی؛ تحت عنوان فلزیاب اصل خارجی؛ به فروش می رسانند. طبیعتا بعد از اولین کاوش؛ اپراتور متوجه عدم کارکرد صحیح دستگاه خواهد شد. حتی با وجود بازتاب این موضوع در این عرصه؛ همچنان عده زیادی از کاوشگران؛ علاقه زیادی از خود به خرید این دستگاه ها؛ نشان می دهند.

خرید طلایاب خارجی

دستگاه های گنج یاب ایرانی؛ دارای عملکرد به مراتب بالاتر و بهتر از نمونه های خارجی می باشند. این موضوع حتی در یک تست و مقایسه ساده نیز به راحتی؛ به اثبات می رسد. اما با این وجود کاوشگران کور کورانه بدون صرف وقت برای چند دقیقه تست اقدام به خرید کرده؛ که در نهایت منجر به شکست خواهد شد.
یکی از بزرگ ترین دلایلی که باعث می شود؛ تا دستگاه های ایرانی دارای عملکرد بالاتری باشد؛ دلایل استفاده از آنها در کشور می باشد. در کشور های خارجی؛ اهداف در عمق های پایینی قرار دارد؛ از طرف شرایط اقلیمی متفاوت همانند؛ جنس خاک متفاوت باعث می شود تا؛ نیاز به دستگاه های خاص و پیشرفته ای نباشد.
از طرفی کشور ما دارای دفینه هایی می باشد که در اعماق بسیار بالایی قرار دارند. این موضوع نیز به دلیل تاریخچه کهن و عمر زیاد دفینه های ایران می باشد.

 برخی از دستگاه های فلزیاب ایرانی با کیفیت

  • فلزیاب DERAK 102،
  • فلزیاب AJM BUGLE،
  • فلزیاب AJM IMAGING PT،
  • فلزیاب ZICCO X1،
  • فلزیاب COBRA ION،
  • فلزیاب ANTARES

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا