مقالات فلزیاب

خرید طلایاب بوقی

خرید طلایاب بوقی

کاوشگران با استفاده از دستگاه های مختلفی اقدام به کاوش می کنند. خرید طلایاب بوقی نیز یکی از مواردی می باشد که دارای طرفداران نسبتا زیادی می باشد. سیستم های بوقی یکی از معدود سیستم هایی می باشد که؛ در کشور ما دارای بازدهی بالایی بوده است. فلزیاب های بر پایه این سیستم؛ به دلیل سازگاری بالا با شرایط اقلیمی و جنس خاک و محیط کشور؛ توانسته اند عملکردی فوق العاده را از خود نمایش دهند. سیستم های کاوش بوقی یکی از چندین سیستم های حرفه ای موجود در کشور همانند؛. سیستم مکمل؛ سیستم تصویری؛  یون یاب ها؛ سیستم های آنتن راداری یا آنتنی و … می باشند.

خرید طلایاب بوقی
خرید طلایاب بوقی

خرید طلایاب بوقی ارزان قیمت

به دلیل کارایی بالایی که این ابزار ها در دفینه یابی و گنج یابی دارند. استفاده از آنها نیز دارای طرفداران زیادی می باشد. اما قیمت دستگاه های فلزیاب به طور کلی بالا می باشد و بسیاری از کاوشگران توانایی خرید یک دستگاه فلزیاب خوب و با کیفیت را ندارند. یکی از دلایلی هم که باعث افزایش چند برابری قیمت این دستگاه ها می شود؛  درخواست بالا و طرفداران زیادی می باشد که آنها دارند. اما برای خرید دستگاه های با کیفیت و ارزان قیمت می توانید با شماره های 09917579030 و 09917579020 با کارشناسان مجموعه تخصصی آی کا پی وی در ارتباط باشید. یکی از مهم ترین ویژگی های این مجموعه که آن را قابل ذکر کرده است.؛ فروش محصولات اورجینال به همراه یک سال گارانتی و همچنین تست دستگاه در مکان طبیعی و در حضور مشتری می باشد.

خرید طلایاب با گارانتی

جهت موفقیت در کاوش ها؛ خرید و استفاده از یک دستگاه گنج یاب و طلایاب اصل یکی از مهم ترین اولویت ها می باشد. خرید یک دستگاه اصل و اورجینال تنها از کمپانی های معتبر امکان پذیر می باشد. علاوه بر این موضوع که باید حتما رعایت شود؛ خرید طلایاب اورجینال به طور حتم باید همراه با گارانتی باشد. دستگاه های اورجینال به طور حتم دارای گارانتی می باشند. ضمانت دستگاه ها از آن جهت دارای اهمیت می باشند که؛ در محیط های سخت و خشن کاوش ها؛ فلزیاب ها به دلایل مختلف دارای اختلال در عملکرد می باشند. از همین رو دارا بودن گارانتی دستگاه ها؛ می تواند در مواقع مورد نیاز کمک رسان کاوشگر بوده و از هزینه ها تعمیرات جلوگیری به عمل آورد.

خرید طلایاب بوقی پشتیبان از کویل های مختلف

یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه های فلزیاب؛ کویل آن ها می باشد. به دلیل این که این قطعه اولین نقطه از دستگاه فلزیاب می باشد که اهداف را سنس می کند. ارسال و دریافت اطلاعات از طریق این قطعه صورت می پذیرد. از همین رو حتما باید در انتخاب این قطعه کمال دقت را داشت. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که از دستگاه های طلایابی خرید و استفاده کنیم که از کویل ها و لوپ های مختلف پشتیبانی کنند.

خرید طلایاب بوقی
خرید طلایاب بوقی

عمق کاوش طلایاب

یکی از مواردی که باید در نظر داشت؛ عمق کاوش دستگاه و توانایی نفوذ آنها می باشد. به دلیل عمق زیاد دفینه های موجود در ایران؛ باید از دستگاه هایی استفاده کرد که از عمق کاوش بالایی برخوردار باشند. یکی از مهم ترین دلیل خرید طلایاب بوقی نیز؛ عمق کاوش بالای آنها می باشد. به دلیل استفاده از سیستم القا پالس؛ این دستگاه ها؛ نسبتا دارای عمق کاوش بالا و مطلوبی می باشند.

برخی از قوی ترین طلایاب ها

  • طلایاب RICHEL M-160
  • طلایاب TESLA SCAN 777
  • طلایاب TACHAR T8
  • طلایاب AUR 370 PLUS
  • طلایاب ANTARES

طلایاب مکمل

یکی از قوی ترین و برترین دستگاه های طلایاب؛ دستگاه هایی می باشند که با استفاده از سیستم مکمل طراحی شده اند. این دستگاه ها به دلیل استفاده از چند سیستم کاوش در ساخت آنها؛ قابلیت این را دارند تا در زمان ها مورد نیاز از سیستم های سازگار در آن لحظه استفاده کرده و کاوشی به مراتب قوی تر موفقیت آمیز تر را برای کاربر رقم زند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا