مقالات فلزیاب

خرید طلایاب ارزان قیمت

خرید طلایاب ارزان قیمت

قدرت خرید مردم کشور به دلیل افزایش تورم مخصوصا در یکی دو سال گذشته بسیار پایین آمده است. این موضوع تاثیر زیادی در گنج یابی و دفینه یابی داشته است. این موضوع به قدری مهم و ضروری و البته تاثیر گذار شده است که قیمت فلزیاب به اصلی ترین معیار و ملاک برای خرید دستگاه گنج یاب شده است. به جد می توان گفت که تمامی کاوشگران به دنبال خرید طلایاب ارزان قیمت می باشند. این موضوع به قدری تاثیر منفی در پی داشته است که اکثر این افراد؛ به حاضرند کیفیت دستگاه را در نظر نگیرند.

خرید طلایاب ارزان قیمت
خرید طلایاب ارزان قیمت

نحوه خرید طلایاب ارزان قیمت

نبود ثبات قیمت در دستگاه های فلزیاب ایرانی یکی از بزرگترین مشکلات موجود در این عرصه می باشد. همانطور  که می دانید در کشور ما این عرصه کاملا قانونی نمی باشد به همین دلیل مراجع ناظری بر این عرصه وجود ندارد. دستگاه های فلزیاب خارجی هر چند دارای قیمت های بالایی می باشند؛ اما؛ می توان گفت در صورت عدم تغییر در قیمت ارز؛ دارای قیمت های ثابتی می باشند. اما قیمت نهایی محصولات داخلی بر اساس تولید کنندگان تعیین می گردد.

بر همین اساس کاوشگران باید با مراجعه به مراکز فروش مختلف؛ دستگاهی را با کمترین قیمت پیدا کنند. اما این موضوع نباید منجر به نادیده گرفتن کیفیت دستگاه گردد. این موضوع تنها با مراجعه و دریافت مشاوره از کارشناسان خبره ای همانند کارشناسان کمپانی ikpv امکان پذیر خواهد بود.

این مجموعه تنها به عنوان مرکز مشاوره فعالیت نمی کند. این کمپانی یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان محصولات حرفه ای فلزیابی می باشد که محصولات خود را به سراسر خاور میانه نیز صادر می کند. دلیل شهرت این مجموعه؛ تولید محصولات با کیفیت بالا و عملکرد با ثبات در انواع زمین ها با قیمت مناسب و پشتیبانی و گارانتی حرفه ای دستگاه ها می باشد.

برخی از محصولات این مجموعه

  • فلزیاب PV IMAGING,
  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب LEOPARD 1000,
  • فلزیاب TACHAR T1

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا