مقالات فلزیاب

خرید ردیاب دفینه

خرید ردیاب دفینه

بازار فروش محصولات دفینه یاب و گنج یاب ها؛ این روز ها دارای هیاهوی زیادی می باشد. افراد زیادی روزانه به قصد خرید ردیاب دفینه به کمپانی ها و فروشگاه ها مراجعه می کنند. یافتن یک مرکز فروش فلزیاب معتبر این روز ها بسیار سخت شده است. چرا که به دلیل سودآور بودن این عرصه؛ افراد زیادی وارد این عرصه شده و اقدام به تولید می کنند. اما طراحی و تولید یک دستگاه فلزیاب؛ نیازمند کسب تجربه و داشتن تخصص زیادی می باشد. یکی از نکاتی که کمتر کسی آن را رعایت می کند؛ عدم حساسیت دستگاه های فلزیاب به مواد معدنی و املاح موجود در خاک می باشد. زمین های کشور دارای املاح معدنی زیادی می باشد که در عملکرد فلزیاب تاثیر سو دارند؛ به همین  دلیل باید از دستگاهی استفاده شود که قابلیت حذف و نادیده گرفتن این موارد را داشته باشد.

خرید ردیاب دفینه
خرید ردیاب دفینه

خرید ردیاب دفینه

برای خرید یک فلزیاب خوب و گنج یاب حرفه ای؛ قطعا باید نکاتی را در نظر داشت؛ در سطر های بالا با یکی از مهم ترین این نکات آشنا شدید. با ما در ادامه نیز همراه باشید. دفینه و گنجینه های موجود در کشور همگی در عمق های بالای 3 متر قرار گرفته اند. نتایج بدست آمده از کاوش کاوشگران به خوبی این موضوع را به اثبات می رسانند.  به همین دلیل باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که حتما از دستگاه فلزیابی استفاده کنید که دارای عمق کاوش بالایی باشد. دستگاه های فلزیاب پالسی و گنج یاب هایی که دارای این سیستم کاوش می باشند؛ کاملا مناسب این موضوع می باشند. چرا که این سیستم صرفا برای دست یابی به اعماق بالا طراحی شده است.

از مهم ترین نکات در این مورد می توان به قدرت تفکیک دستگاه فلزیاب اشاره کرد. در حقیقت مهم ترین تفاوت میان دستگاه های فلزیاب معمولی و گنج یاب ها؛ همین ویژگی می باشد. چرا که با استفاده از این سیستم دستگاه های فلزیاب قادر می شوند تا میان فلزات مختلف تمایز قائل شده و آنها را از یک دیگر متمایز سازند.

برخی از قوی ترین دفینه یاب ها

  • فلزیاب TACHAR T16,
  • فلزیاب TESLA SCAN 777,
  • فلزیاب gpz 7000,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا