مقالات فلزیاب

خرید دیسک فلزیاب

خرید دیسک فلزیاب

 با سلام خدمت همراهان و بازدید کنندگان وب سایت irdetecting  امروز قصد داریم شما را با دیسک فلزیاب که با نام های کویل و لوپ فلزیاب نیز معرفی می شوند و نحوه خرید دیسک فلزیاب آشنا کنیم. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که این قطعه چیست و وظیفه او چیست و شما را با انواع دیسک ها آشنا می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با آشنایی با این محصول و قطعه حساس بتوانید کاوشی بهتر و حرفه ای تر داشته باشید.

خرید دیسک فلزیاب
خرید دیسک فلزیاب

خرید دیسک فلزیاب

خرید دیسک فلزیاب تاثیر زیادی در نتیجه کاوش ها دارد ، چرا که این قطعه یکی از حساس ترین قسمت های هر فلزیابی می باشد. کویل و یا لوپ ها قطعاتی هستند که دارای اشکال مختلفی می باشد که معروف ترین آنها کویل های گرد و بیضی می باشند. این قطعه در سر فلزیاب ها متصل شده و اولین قسمتی از دستگاه می باشد که اهداف مختلف را سنس و شناسایی می کنند. پس استفاده از یک لوپ اورجینال درصد موفقیت شما را تا حد چشمگیری افزایش خواهد داد.

انواع لوپ ها :

  • لوپ ۲۵ 
  • لوپ ۵۵ 
  • لوپ های یک در یک

این لوپ ها بر اساس سایز طبقه بندی می شوند و لوپ های کوچکتر دارای دقت بیشتر و عمق کمتر و لوپ های بزرگتر دارای دقت کمتر و عمق کاوش بیشتری می باشند، پس در یک کاوش حرفه ای استفاده از چندین لوپ بسیار مهم و ضروری می باشد.

کابرد لوپ :

لوپ  فلزیاب یک در یک 

این لوپ های برای عمق های بالای 5 متر کاربرد دارند و می توانند به راحتی انواع اهداف را برای شما شناسایی کنند اما در نظر داشته باشید که دقت این کویل در شناسایی اهداف ریز مقداری پایین می باشد و در استفاده از این دستگاه به دو نفر نیاز خواهید داشت.

لوپ فلزیاب  ۵۵

این کویل ها یکی از پر استفاده ترین کویل های موجود می باشد که در صورت استفاده از حرفه ای ترین و اورجینال آن به راحتی می توانید تا عمق 10 متر را کاوش نمایید. اما دقت داشته باشید که برای رسیدن به این عمق حتما از فلزیاب حرفه ای و اورجینال و لوپ اصل استفاده نمایید.

لوپ ۲۵

این لوپ ها کوچکترین لوپ های موجود می باشند که برای سطوح بسیار بالا کاربرد دارند که معمولا به همراه فلزیاب ها ارائه نمی شوند اما در صورت نیاز می توانید همراه دستگاه آن را خریداری نمایید

 

 جهت خرید انواع کویل و انواع فلزیاب حرفه ای با شماره 09917579020 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا