مقالات فلزیاب

خرید دفینه یاب تصویری

خرید دفینه یاب تصویری

خرید دفینه یاب تصویری یکی از مهم ترین مراحلی می باشد که؛ در هر کاوشی وجود دارد. دفینه یاب ها به دستگاه هایی اطلاق می شود که؛ علاوه بر قابلیت شناسایی فلزات بر طبق تفکیک و جدا سازی نوع آن ها؛ می توانند با علاوه بر مشخص کردن مکان دقیق آنها؛ شکل حدودی هدف و به طور کلی تصاویری با اهمیتی را از درون زمین ارائه دهد. ذخیره اطلاعات و پردازش آن ها توسط این دستگاه ها با سایر فلزیاب ها و گنج یاب ها کمی متفاوت می باشد. این دستگاه ها با پردازش دیتا های دریافتی؛ می توانند اطلاعات متفاوتی اعم از؛ لایه های زمین؛ ساختار آن؛ مکان دقیق اهداف؛ موانع موجود و کلیه سازه های دفن شده را به صورت دقیق مشخص کنند. مجموع این اطلاعات می تواند منجر به تصمیم گیری بهتر کاوشگر و مشاهده؛ دقیق تر هدف و سرعت بخشیدن به کاوش گردد.

خرید دفینه یاب تصویری
خرید دفینه یاب تصویری

خرید دفینه یاب تصویری ایرانی

یکی از بهترین دستگاه ها و قوی ترین دستگاه های جهان؛ برای دفینه یابی در ایران؛ دستگاه ها و فلزیاب های ایرانی می باشد. چرا که این دستگاه ها صرفا برای کاوش در ایران طراحی شده اند. به همین دلیل دارای حداکثر عملکرد خود هستند. یکی دیگر از مواردی که باید در هر کاوشی رعایت گردد؛ مکان خرید فلزیاب می باشد.

کمپانی آی کا پی وی؛ یکی از معروف ترین و سرشناس ترین کمپانی های فعال در این عرصه می باشد. این مجموعه قدرتمند در انواع خدمات در این زمینه شامل؛ تعمیر؛ ارتقا؛ فروش به صورت ( نقد؛ اقساطی؛ آنلاین؛ حضوری و معاوضه ای ) فعالیت می کند. به دلیل استفاده از با کیفیت ترین متریال موجود؛ طراحی دقیق؛ توانسته اند؛ دستگاه هایی با سازگاری و عملکرد بالا تولید و عرضه کنند. این دستگاه ها در مقایسه با فلزیاب خارجی از دو ویژگی برتر بهره می برند. مورد اول؛ قیمت بسیار پایین تر به دلیل قیمت گذاری بر اساس ریال نه دلار؛ عملکرد بالاتر؛ به دلیل سازگاری بالای آنها با اهداف و خاک ایران می باشد.

با برخی از سیستم های این مجموعه آشنا شوید :

  • فلزیاب DERAK 101،
  • فلزیاب AJM BUGLE،
  • فلزیاب AJM IMAGING PT،
  • فلزیاب COBRA ION،
  • فلزیاب ZICCO X2،
  • فلزیاب LEOPARD 1000

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا