مقالات فلزیاب

خرید دستگاه گنجیاب

خرید دستگاه گنجیاب

برای هر کاوشی وجود یک فلزیاب و گنج یاب حرفه ای نیاز می باشد. بسیاری از کاوشگران بر این باورند که صرفا با خرید دستگاه گنجیاب گران قیمت؛ بهترین آن را نیز صاحب شده اند و موفقیت خود را به صورت صد درصدی تضمین کرده اند. در صورتی که به هیچ عنوان این گونه نبوده و عوامل زیادی تاثیر گذار در این زمینه می باشد. مختصر اطلاعاتی در مورد علم زمین شناسی؛ آگاهی و تخصص آثار و نشانه های دفینه؛ شناخت سیستم های مختلف فلزیابی و آگاهی از قابلیت های آنها؛ تسلط کامل به دستگاه فلزیاب و نحوه کاوش؛ در نهایت داشتن صبر و شکیبایی در هنگام کاوش مواردی از آن می باشد.

خرید دستگاه گنجیاب
خرید دستگاه گنجیاب
همان طور که مشاهده کردید عوامل بسیاری در یک کاوش موفق دخیل می باشد. علم زمین شناسی به دلیل تشخیص نوع زمین و توانایی کاوش دستگاه در آن؛ آثار دفینه و تفسیر آن ها به دلیل راهنمایی و دستیابی به مکان دفینه؛ شناخت سیستم های دستگاه های طلایاب و فلزیاب به جهت توانایی در انتخاب بهترین دستگاه؛ بخرج دادن صبر چرا که ردیابی دفینه و گنج به طور کلی زمان بر بوده و نیاز به دقت زیادی دارد.

خرید دستگاه گنجیاب اصل

یکی از موارد تاثیر گذار در هنگام خرید فلزیاب؛ توجه به اصل و اورجینال بودن دستگاه می باشد. خرید مناسب ترین و حرفه ای ترین دستگاه ها هم؛ در صورت نداشتن اصالت؛ فاقد کارایی های مورد نیاز بوده و با توجه قیمت بالای فلزیاب ها گاها خسارات جبران ناپذیری را ایجاد می کنند. برای خرید یک فلزیاب و گنجیاب خوب می توانید به کمپانی های معتبری همانند آی کا پی وی مراجعه کنید. زیرا علاوه بر عرضه فلزیاب به قیمت واقعی آن ها؛ در اصل بودن آنها نیز شک و شبهه ای وجود ندارد.

برخی از ویژگی ها و نکاتی که در هنگام خرید باید رعایت کرد

  • کیفیت ساخت مطلوب
  • قدرت سازگاری مناسب با انواع خاک و اهداف
  • ضد آب بودن و توانایی کاوش در مکان های مرطوب
  • سیستم فیلترینگ نویز و املاح معدنی
  • سازگار با کویل و لوپ های مختلف
  • قیمت مناسب و معقول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا