مقالات فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب خارجی

خرید دستگاه فلزیاب خارجی

دنیای فلزیابی یکی از پر علاقه ترین عرصه هایی می باشد که از تمامی سنین علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. کاوشگران برای خرید فلزیاب، با لیست بلند و پهناوری از انواع مدل ها و نمونه های مختلف رو به رو هستند که نیاز همه را برطرف می کند و به نوعی برای هر سلیقه ای یک دستگاه وجود دارد. در کشور ما نیز هر چند خرید و فروش دستگاه های فلزیاب با ممنوعیت رو به رو می باشد و دارای مجازات های قانونی می باشد؛ انواع دستگاه های ایرانی و خارجی وجود دارد که بسیاری از کاوشگران به خرید دستگاه فلزیاب خارجی علاقه نشان می دهند.

خرید دستگاه فلزیاب خارجی
خرید دستگاه فلزیاب خارجی

خرید دستگاه فلزیاب خارجی اصل

همان طور که در سطر های بالا مشاهده کردید خرید و فروش و استفاده از دستگاه های فلزیاب به منظور کاوش دفینه دارای منع قانونی می باشد. به همین دلیل کمپانی های خارجی در کشور ما دارای نمایندگی نبوده و محصولاتی که وجود دارند همگی به صورت قاچاق بوده و از اصل و اورجینال بودن آنها اطلاع دقیقی در دست نمی باشد.

خرید از اشخاص به هیچ عنوان توصیه نمی شود و همواره از سوی کارشناسان منع می گردد. اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به استفاده از فلزیاب های خارجی علاقه دارید می توانید با مراجعه به کمپانی های معتبر همانند ikpv نمونه هایی از فلزیاب ها را تهیه کنید که از عملکرد بهتر و کیفیت بالاتری برخوردار هستند هرچند نباید این موضوع را که در بالا عنوان کردیم را فراموش کنید؛ همه دستگاه های خارجی به صورت قاچاق وارد می شوند. بعضی از فروشنده ها همانند این کمپانی که از عملکرد و اصل بودن کالای خود مطمئن هستند؛ دستگاه های خود را با گارانتی و ضمانت از سمت خود به فروش می رسانند که این موضوع خود نشانگر کیفیت بالاتر دستگاه ها نسبت به سایر فلزیاب های موجود می باشد.

برخی از فلزیاب های ایرانی حرفه ای

  • فلزیاب IKPV PRO
  • فلزیاب Schneider Series
  • فلزیاب TESLA SCAN 777
  • فلزیاب Hoxne Pro
  • فلزیاب LEOPARD 4000
  • فلزیاب TACHAR T16

 

از زمان های بسیار دور همواره مردم کشور ما بر این عقیده بوده اند که دستگاه های خارجی  دارای کیفیت بالاتری می باشند. در زمانی شاید این موضوع صحیح بوده اما این موضوع این روز ها چندان صحیح نمی باشد. کشور ما همان طور که شاهد هستیم در برخی موارد پیشرفت زیادی داشته اند، عرصه فلزیابی نیز یکی از همین موارد می باشد. کمپانی های پیشرویی هستند که این روز ها به راحتی با نمونه های مشابه خارجی قادرند به رقابت بپردازند. کمپانی هایی همانند ikpv با در نظر گرفتن تمامی مسائلی که در ایران وجود دارد دستگاه هایی را تولید می کنند که دارای بیشترین سازگاری و بالاترین عملکرد در میان سایر دستگاه های فلزیاب می باشد.

اگر همچنان به استفاده از فلزیاب خارجی مشتاق هستید می توانید برای تهیه دستگاه های قوی و با کیفیت با شماره 099175709030 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا