مقالات فلزیاب

خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب

خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب

یکی از الزامات هر کاوش دفینه و گنجی در کشور ما وجود و خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب می باشد. در بازار انواع دستگاه های ایرانی و فلزیاب خارجی وجود دارد. هر چند دستگاه های خارجی به صورت غیر قانونی وارد کشور می شوند و نمی توان به کیفیت و عملکرد آنها اطمینان داشت؛ بسیاری از کاوشگران مشتاق خرید و استفاده از این دستگاه ها می باشند. البته با بررسی و مشاهده عملکرد دستگاه های فلزیاب ایرانی و خارجی در شرایط و محیط های دارای ویژگی های یکسان؛ مشاهده خواهید کرد که فلزیاب های ایرانی دارای عملکرد بهتر و مناسب تری هم از نظر سنس اهداف؛ عملکرد با ثبات و هم عمق کاوش خواهند داشت.

خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب
خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب

خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب با چه برندی خوب است؟

این روزها یکی از مهم ترین مسائلی که در خرید هر کالایی وجود دارد؛ برند و مارک آن کالا می باشد. این موضوع در خرید فلزیاب نیز صدق می کند. کاوشگران همواره با تلاش های زیاد برای خرید برخی از برند هایی می باشند که تصور می شود دارای کارایی و عملکرد بسیار خوبی می باشند.

در اغلب موارد شاهد توجه زیاد کاوشگران به برند های خارجی می باشیم. اما کاوشگران و خریداران به این موضوع توجه نمی کنند که فلزیاب ها وابستگی زیادی به شرایط اقلیمی دارد. از این رو در محیط و مکانی که طراحی و ساخته می شوند دارای عملکرد مثبت و خوبی می باشند و فقط در آن محیط می توانند با حداکثر عملکرد خود عمل کنند. اما در حقیقت در این عرصه؛ برند ها دارای اهمیت زیادی نمی باشند و نباید بیش از اندازه به آنها اهمیت داده شود. سابقه کمپانی تولید کننده و بررسی عملکرد آنها در مدت زمان فعالیت آنها و همچنین تجربه و تخصص آنها دارای اهمیت می باشد؛ اما مهم ترین نکته در این زمینه؛ بررسی عملکرد خود دستگاه در شرایط های مختلف و خدماتی همانند گارانتی فلزیاب؛ می باشد که کمپانی سازنده ارائه می دهد.

برخی از فلزیاب های حرفه ای ایرانی

  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب AJM IMAGING PT
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • فلزیاب LEOPARD 1000
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب AUR 370
خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب
خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب

بررسی و خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب معرفی شده بالا

آن دسته از کاوشگرانی که به خرید و استفاده از فلزیاب ارزان قیمت با کیفیت بالا علاقه دارند؛ دستگاهی که بتوان به عملکرد آن در ردیابی هر نوع هدفی و توانایی کاوش در انواع شرایط ها و محیط ها، اعتماد کرد؛ می توانند یکی از موارد یاد شده در سطر های بالا را انتخاب کنند. این ابزار ها توسط کمپانی آی کا پی وی طراحی و ساخته شده اند. این مجموعه یکی از معروف ترین و معتبر ترین کمپانی های فعال در این عرصه می باشد؛ که تمامی مجموعه 70 عددی خود را با بهترین کیفیت و بروز ترین سیستم های کاوش طراحی می کنند. یکی از موارد و ویژگی های خاص این مجموعه ارائه گارانتی 1 ساله به همراه پشتیبانی 10 ساله از تمامی محصولات خود می باشد؛ که به نوبت خود نشانگر کیفیت بالا و عملکرد خوب آن ها می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا