مقالات فلزیاب

خرید اسکنر

خرید اسکنر

این روز ها خرید اسکنر از طرف کاوشگران حرفه ای و موفق؛ همچنین کارشناسان این عرصه؛ بسیار توصیه می شود. اما به چه دلیل این مقوله دارای اهمیت می باشد. این دستگاه چه تفاوتی با سایر فلزیاب ها دارد. چرا به استفاده از آن در گنج یابی اصرار می شود.

خرید اسکنر
خرید اسکنر

همان طور که همه ما به خوبی می دانیم؛ دستگاه های فلزیاب دارای انواع مدل ها؛ برند ها؛ با قابلیت های گوناگون می باشد. هر یک از این دستگاه ها دارای کاربرد ها و ضروریت های مختلف می باشد. هر کدام از این دستگاه ها در یک مکان بخصوص دارای اهمیت زیادی می باشد؛ و عملا نمی توان یکی را از دیگری برتر دانست. یکی دیگر از جدید ترین سیستم های ابداع شده در این عرصه؛ اسکنر ها می باشند. با ما با بررسی این سیستم فلزیابی همراه باشید.

چرا خرید اسکنر دارای اهمیت بوده و ویژگی های آن چیست

  • تشخیص حفره
  • نمایش مقبره و قبر
  • نمایش دیواره ها و سازه های مدفون شده و پر شده در زیر زمین
  • مشاهده لایه های مختلف زمین
  • نمایش موانع در راه رسیدن به هدف
  • نمایش هدف
  • مشخص کردن مکان دقیق هدف و بهترین راه رسیدن به آن

اهمیت استفاده از سیستم های تصویری

در بالا تعدادی از قابلیت های این دستگاه و این سیستم را مشاهده کردید. این دستگاه با قابلیت های خود می تواند یک کاوش لذت بخش؛ با کیفیت؛ سریع و بسیار کم هزینه تر از سایر دستگاه ها به ارمغان آورد. اساس کار این دستگاه ها؛ استفاده از یک سنسور تصویر برداری می باشد؛ که در حال حاضر با کیفیت ترین و قوی ترین آنها، سنسور مگنومتر می باشد؛ اقدام به تصویر برداری از عمق زمین می کنند. نوع تصویر برداری آن ها نیز از تعریف تصویری که در ذهن ما می باشد؛ متفاوت می باشد. تصاویری که ای سیستم ارائه می دهد؛ به صورت گراف های رنگی می باشد.

این سیستم در نمایندگی های کمپانی IKPV در سراسر ایران و کشور های همسایه در نمایندگی های؛ فلزیاب دوبی، فلزیاب ابوظبی، فلزیاب آذربایجان، فلزیاب باکو، فلزیاب نخجوان، فلزیاب ایروان، فلزیاب عراق، فلزیاب افغانستان، فلزیاب پاکستان به صورت اورجینال و با گارانتی 1 ساله به فروش می رسد تنها کافیست با شماره زیر در تماس باشید.

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا