آثار و نشانه ها

حاکمان زمانه در گنج یابی

حاکمان زمانه در گنج یابی

موضوع مورد بحث امروز بررسی نقش حاکمان زمانه در گنج یابی می باشد، برای اینکه اموال، گنجینه ها و ثروتهای خودشان را در مقابل اشغالگران، کودتاگران و دزدان و غارتگران حفظ کنند و به منظور اینکه در صورت از دست دادن حکومت در آینده خودشان یا فرزندانشان بتوانند دوباره حکومت را بدست گیرند، اموال و ثروت های خود را در اماکن بسیار سری پنهان و نگهداری می کردند. این ثروتها سالیان درازی در محلهایی که کسی غیر از خودشان از آن اطلاع نداشت و نمی توانست به آن دست یابد پنهان می گشت.

بسیاری از این حاکمان در نتیجه ی سوء قصدها کشته شده، و ثروت ها و گنجینه های آنان به مدت صدها سال در محل هایی که پنهان کرده اند باقی مانده است. مخفیگاه ثروتها و اموال شخصی سزار، امپراتور روم، پس از کشته شدنش هیچگاه پیدا نشد و سِر آن امروزه پس از گذشت قرنها هنوز باقی است. به عنوان مثالی از زمانهای متاخر تر میتوان به ثروت کلان شاه مخلوع ایران که به دنبال انقلاب از قدرت ساقط شد اشاره کرد. این گنجینه در زمان حکومت جدید بطور تصادفی بوسیله ی چوپانی، در یک غار پیدا شد. مقدار این گنجینه آنقدر زیاد بود که برای حمل آن از ۱۲ تریلر استفاده شد.

تفسیر علائم در حاکمان زمانه در گنج یابی

شرکت ikpv بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های گنج یاب و طلایاب اورجینال و با کیفیت و تفسیر انواع نماد و نشانه در خدمت شما هم میهنان عزیز یوده است، این کمپانی با شعار صداقت کیفیت تولید برتر، با طراحی دستگاه های دقیق و تفسیر های عالی همواره کوشیده تا بهترین ها را برای شما عزیزان رقم بزند. لازم به ذکر است تمامی محصولات این شرکت از گارانتی معتبر ۱ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله بهره می برند که خود گواهی بر اصل بودن قطعات و دستگاه های این کمپانی موفق است.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا