مقالات فلزیاب

جدید ترین فلزیاب های بازار

جدید ترین فلزیاب های بازار

انتخاب و خرید جدید ترین فلزیاب های بازار همیشه یکی از با اهمیت ترین موضوعات در خرید گنج یاب بوده و یکی از دغدغه های همیشگی برای کاوشگران بوده است. استفاده از یک فلزیاب نوین در کاوش می تواند درصد موفقیت کاربر را تا حد زیادی افزایش دهد و علاوه بر تاثیراتی که بر نتیجه کاوش می گذارد، باعث افزایش راحتی و لذت از کاوش خواهد شد. اما در میان انبوه دستگاه های فلزیاب و گنج یاب چگونه می توان یک فلزیاب خوب خرید و چگونه می توان از اورجینال بودن دستگاه گنج یاب اطمینان حاصل کرد. نکات زیادی در خرید طلایاب وجود دارد که با رعایت کردن آنها می توان یک دستگاه خوب خرید، اما دانستن این نکات مستلزم دانش و تجربه زیادی است، بنابرین راحت ترین راهکار این است که خرید دستگاه را به متخصصین این رشته و کمپانی های معروفی همچون کمپانی IKPV بسپارید.

جدید ترین فلزیاب های بازار
جدید ترین فلزیاب های بازار

جدید ترین فلزیاب های بازار

در بالا اهمیت انتخاب یک دستگاه فلزیاب جدید و به روز را درک کردید و نحوه خرید و انتخاب یک فلزیاب و گنج یاب اورجینال را دانستید حال وقت آن رسیده تا به معرفی دو فلزیاب حرفه ای به روز بپردازیم، فلزیاب های انتخابی از جدید ترین و بهترین سیستم های فلزیابی جهان طراحی و ساخته شده است و به دلیل استفاده از متریال و مواد اولیه عالی و ترکیب آن با سیستم های فلزیابی سیستم های قدرتمندی را تشکیل داده اند که کاوشگران بسیاری را به اهداف خود رسانده است. در ادامه به معرفی این دو فلزیاب خاص خواهیم پرداخت.

فلزیاب Tesla Scan 152 :

فلزیاب تسلا اسکن 152 از دو نوع سیستم کاوش فلزیاب بوقی و سوپر سنسور ساخته شده است که قدرت نفوذ و دفینه یابی این دستگاه را تا حد چشمگیری افزایش می دهد. این دستگاه در هنگام استفاده از سوپر سنسور تا عمق 5 متری و در هنگام استفاده از سیستم بوقی تا عمق 12 متری قدرت نفوذ دارد. در طی آزمایشات زیادی که این دستگاه گذرانده، ثبات زیادی در خاک های متنوع از خود نشان داده است.

  • قدرت زیاد و کیفیت بالای دستگاه در حالت اسکنر تصویری
  • قابلیت استفاده و اتصال به کویل های مختلف
  • توانایی نقطه زنی عالی در انواع خاک ها و حتی درون آب
  • کارکرد با ثبات و عملکردی دقیق در ردیابی انواع اهداف

فلزیاب AUR 370 PLUS :

این دستگاه در 3 مدل AUR 370 و AUR 270 PLUS و AUR 370 MULTI طراحی و عرضه شده است. هر سه این دستگاه ها دارای قدرت بسیار بالایی در کشف اهداف ارزشمند دارند.  یکی از تفاوت های اصلی این دستگاه ها استفاده از تعداد متفاوتی از سوپر سنسور های مگنومتر می باشد که افزایش وضوح تصاویر ارسالی را در پی دارد. این دستگاه از سه سیستم فلزیابی استفاده می کند که آن را به یک فلزیاب قدرتمند بدل می کند. استفاده از سه سیستم بوقی، اسکنر تصویری و آنتن راداری توانایی دست یابی به عمق های بالا را برای کاوشگر فراهم می کند.

  • توانایی کار در انواع محیط ها حتی آلوده ترین مکان ها
  • حذف و فیلترینگ اشیا و فلزات اضافی در خاک
  • قدرت متمایز کردن فلزات مختلف
  • توانایی نفوذ به اعماق 16 ، 14 و 9 متری زمین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا