مقالات فلزیاب

تفکیک فلزیاب

تفکیک فلزیاب

فلزیاب ها ابزاری برای کشف و شناسایی انواع اهداف فلزی دارای ارزش و یا فاقد ارزش هستند. در دنیای گنج یابی و کاوش دفینه کسانی حرف اول را می زنند و قادرند تا اهداف خود را کشف کنند که از یکی از انواع مختلف دستگاه های فلزیاب و یا گنج یاب ها استفاده می کنند، به همین علت این دستگاه ها در کاوش ها بسیار مهم و ضروری می باشند و نقش حیاتی را ایفا می کنند. این دستگاه ها دارای قابلیت های زیادی می باشند که این ویژگی ها باعث می شود دستگاه های گنج یاب و فلزیاب های قوی و حرفه ای از سایر دستگاه های معمولی جدا شوند. یکی از این ویژگی ها که یکی از مهم ترین و اصلی ترین تفاوت های بین فلزیاب معمولی و فلزیاب حرفه ای محسوب می شود، قدرت تفکیک فلزیاب می باشد، با ما با بررسی این موضوع همراه باشید.

تفکیک فلزیاب
تفکیک فلزیاب

قدرت تفکیک فلزیاب

دستگاه های فلزیاب پیشرفته دارای قابلیت های زیادی هستند که این قابلیت ها باعث می شود که آنها توانایی کشف و تمایز بین فلزات مختلف شوند. یکی از قابلیت هایی که در این مقاله قصد داریم راجع به آن با شما صحبت کنیم، قدرت تفکیک فلزیاب ها می باشد. آثار زیادی از گذشته و زمان های دور به جا مانده است که تمامی آنها ارزشمند و دارای ارزش ریالی نمی باشند. به همین دلیل اگر شما از یک فلزیاب معمولی برای کاوش های خود استفاده کنید ممکن است هرگز به اهداف خود دست پیدا نکنید چرا که این دستگاه ها فقط قابلیت کشف آهن هستند. و با کاوش در مناطق مختلف فقط قادر خواهید بود که فلزاتی همچون آهن را شناسایی کنید.

بهترین فلزیاب هایی که قابلیت تمایز دارند

طبق نظریه کارشناسان و تحقیقاتی که آنها برای انتخاب بهترین دستگاه های گنج یاب و دفینه یاب ها انجام داده اند بهترین و مناسب ترین دستگاه ها برای کاوش دفینه درون ایران، استفاده از دستگاه های فلزیاب ایرانی می باشند. این دستگاه ها کاملا برای کاوش درون خاک های معدنی ایران بهینه شده اند، همانطور که می دانید کشور ایران از نظر جغرافیایی روی یکی از معدنی ترین اماکن بنا شده است. فلزیاب های ایرانی همچون دستگاه های کمپانی IKPV که یکی از قدیمی ترین کمپانی های فلزیاب در ایران می باشد و دارای دو نمایندگی فلزیاب تهران و فلزیاب شیراز می باشند، بهترین دستگاه های موجود می باشند.

همچنین این کمپانی برای اولین بار دستگاه های فلزیاب مکمل را عرضه کرده اند که دارای نمونه مشابه در جهان نمی باشد. بدین صورت که دستگاه های آنها از چندین سیستم فلزیابی به منظور افزایش شانس موفقیت کاوشگران استفاده می کنند که قدرت تفکیک فلزیاب را تا حد زیادی افزایش می دهد.

تفکیک فلزیاب
تفکیک فلزیاب

برخی از فلزیاب های مکمل این کمپانی که دارای  قابلیت تفکیک حرفه ای دارند

  1. فلزیاب DERAK 116
  2. فلزیاب DERAK 110
  3. فلزیاب PV IMAGING
  4. فلزیاب AJM IMAGING
  5. فلزیاب AUR 370 PLUS

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا