مقالات فلزیاب

تفکیک فلزات با فلزیاب چگونه انجام می شود

تفکیک فلزات با فلزیاب

تفکیک فلزات با فلزیاب
تفکیک فلزات با فلزیاب

تفکیک فلزات با فلزیاب

منظور از تفکیک فلزات با و  چیست؟ حتما هنگام خواندن مشخصات یک دستگاه طلایاب با واژه تفکیک فلزات برخورد کرده اید. در ادامه مطالب در مورد انواع تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب صحبت خواهیم کرد. اگر در مورد دستگاه فلزیاب و طلایاب اطلاعات کافی ندارید می توانید از همکاران ما در  راهنمایی و مشاوره بگیرید.

جداسازی فلزات آهنی و غیر آهنی

این نوع جداسازی فلزات ۳۰ سال است که در دستگاه های فلزیاب PI و فلزیاب وجود داشته است و برای اولین بار توسط کمپانی آمریکا استفاده شده است. در این نوع جداسازی فلزات ، توانایی این را دارد که فلزات غیر مغناطیسی را از یکدیگر جدا کند و همانطور که از اسم آن مشخص می باشد شامل فلزات غیر آهنی می شود.

جداسازی فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش

در این حالت فلزات باارزش مانند طلا ، نقره ، مس ، استیل و آلومنیوم از فلزات بی ارزش مانند آهن، چدن، مفرغ و برنز از یکدیگر تفکیک می شود. این نو جداسازی در سال ۲۰۰۲ اختراع شد و اکنون تقریبا تمامی دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب از این نوع تفکیک استفاده می کنند.

تفکیک فقط طلا

جدیدترین نوع تفکیک این نوع تفکیک است در درسیستم های طلایاب از آن استفاده می شود. در این جداسازی دستگاه فلزیاب فقط فلز طلا را به عنوان هدف شناسایی می کند و سایر فلزات را به عنوان بی ارزش تشخیص می دهد. این نوع تفکیک برای اولین بار توسط استرالیا روی کار آمد. البته در این نوع تفکیک عمق کاوش دستگاه کاهش می یابد.

برخی از مقالات مرتبط:

جهت خرید فلزیاب ، اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران یا نمایندگی فلزیاب شیراز  با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا