مقالات فلزیاب

تعمیر گنج یاب

تعمیر گنج یاب

همانطور که می دانید دستگاه های فلزیاب و انواع ردیاب ها یکی از اصلی ترین الزامات هر کاوشی می باشد پس باید در نگه داری آنها دقت زیادی شود. اما همانطور می دانید هر دستگاهی به مرور زمان دچار اشکالاتی شده و نیاز به تعمیرات خواهد داشت. تعمیر گنج یاب نیز همانند سایر دستگاه ها دارای اهمیت می باشد و نیاز به رسیدگی و سرویس دارد، حتی به جرات می توان گفت که به نسبت دیگر دستگاه ها به دلیل محیط سخت و خشن مورد استفاده آنها، نیاز بیشتری به رسیدگی دارد.

تعمیر گنج یاب
تعمیر گنج یاب

تعمیر انواع گنج یاب

همانند تعمیر هر دستگاهی که شما آن را به متخصص آن و تعمیرکار مراجعه می کنید، دستگاه های فلزیاب نیز باید برای رسیدگی به آنها، به متخصصین این زمینه رجوع کنید. فلزیاب های حرفه ای از سیستم های پیچیده ای ساخته می شوند که فقط افراد با تخصص و تجربه کافی قادرند تا آنها را به صورت صحیح تعمیر و سرویس کنند. به دلیل استفاده از طلایاب ها و اسکنر های گنج در مناطق گرم و یا محیط های بیابانی گرما و یا گرد و خاک باعث به وجود آمدن اشکالاتی در عملکرد آنها می شود، که تعمیر آنها باعث افزایش بهره وری از می شود.

تعمیر فلزیاب در IKPV

کمپانی آی کا پی وی یکی از با سابقه ترین کمپانی های سازنده و عرضه محصولات گنج یابی می باشد که از مجرب ترین متخصصین این زمینه در کادر خود بهره می برد که تمامی خدماتی نظیر ارتقا گنج یاب، تعمیر و بروز رسانی گنج یاب و حل تمامی مشکلات مربوطه این دستگاه ها را تعمیر و بر طرف می کنند.

برخی از دستگاه های تولیدی این کمپانی

09917579030

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا