مقالات فلزیاب

تعمیر انواع فلزیاب

تعمیر انواع فلزیاب

وقتی حرف گنج یابی و دفینه یابی به میان می آید؛ شاید اولین موردی که به ذهن هر فردی آید؛ دستگاه فلزیاب و گنج یاب باشد. این موضوع بسیار طبیعی نیز می باشد. چرا که دستگاه های فلزیاب؛ ابزار های قدرتمندی می باشند که برای ردیابی و دستیابی به انواع اهداف مدفون شده در اعماق زمین؛ طراحی و ساخته شده اند. استفاده از این ابزار ها باعث شده است تا؛ هر کاوشگری با هر میزان تجربه ای قادر باشند تا؛ هر هدفی را با هر وضعیت و موقعیت مکانی؛ ردیابی و کاوش کنند. ظهور این ابزار ها باعث شد دنیای گنج یابی با تحولی عظیم رو به رو گردد. اما استفاده از این دستگاه ها با چالش های زیادی رو به رو می باشد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. یکی از مهم ترین آنها؛ تعمیر انواع فلزیاب می باشد.

تعمیر انواع فلزیاب
تعمیر انواع فلزیاب

بررسی تعمیر انواع فلزیاب

شاید یکی از بزرگ ترین چالش هایی که کاوشگران از بدو ورود آنها به این عرصه با آن رو به رو می باشند؛ خرید فلزیاب می باشد. در میان انواع مختلف دستگاه های فلزیاب؛ انتخاب و خرید یکی از آنها؛ بر خلاف باور عموم مردم؛ امری حساس و بسیار مشکل است. این موضوع به قدری دارای اهمیت می باشد که بسیاری از کاوشگران در ابتدای این مسیر و در همین نقطه؛ به دلیل اشتباهاتی که انجام می دهند؛ با شکست رو به رو می شوند. 

افرادی که از این مرحله با موفقیت عبور می کنند؛ به یکی دیگر از مهم ترین مراحل هر دفینه یابی می رسند. این مرحله از تاثیر گذار ترین مواردی می باشد که ارتباط مستقیمی با رسیدن و موفقیت در کاوش دارد. تسلط بر نحوه کاوش و استفاده از دستگاه فلزیاب؛ این مورد یکی از مهم ترین موارد در این عرصه می باشد.

بسیاری از افراد تصور می کنند تنها با خرید یک فلزیاب حرفه ای؛ می توانند به هر هدفی که در ذهن دارند؛ دست یابند؛ اما این باور کاملا غلط می باشد؛ بلکه باید ساعت ها و گاها حتی روز ها وقت صرف یادگیری و تسلط بر نحوه کاوش و استفاده از دستگاه و نحوه عملکرد دستگاه کرد؛ تا بهترین نتیجه را دریافت کرد. اما یکی دیگر از مواردی که بسیار دارای اهمیت می باشد؛ انتخاب یک فلزیاب خوب می باشد. چرا که کیفیت دستگاهی که از آن استفاده می کنید؛ مستقیما بر تحمل میزان کاوش و بر تعداد دفعات مورد نیاز برای تعمیر آن تاثیر خواهد داشت.

تعمیر انواع فلزیاب
تعمیر انواع فلزیاب

برخی از انواع فلزیاب با کیفیت

  • فلزیاب DERAK 102
  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب Mobi Future
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب RICHEL M-40
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2

 

برای تعمیرات گنجیاب به کجا مراجعه کنیم ؟

در سطر های بالا با اهمیت استفاده از دستگاه های با کیفیت و تعدادی از مراحل مهم در هر کاوشی آشنا شدید. حال ممکن است برای برخی از عزیزان این سوال به وجود آید که؛ حتی با وجود رعایت تمامی نکات ایمنی؛ اگر زمانی نیاز به تعمیر و یا ارتقا فلزیاب خود داشتیم؛ باید به کجا مراجعه کنیم؛ این پرسش موضوعی بسیار مهم می باشد که اهمیتی برابر با مسائل بالا دارد. همان طور که می دانید؛ دستگاه های فلزیاب دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. 

در مواقعی شاید نیاز به استفاده از یک فلزیاب قوی تر وجود داشته باشد؛ و یا دستگاه دچار اختلال و خرابی هایی شد که نیاز به تعمیر به وجود آمد؛ در این زمان ها؛ در اکثر موارد امکان تغییر و خرید مجدد فلزیاب برای کاوشگران وجود ندارد؛ در این زمان؛ چه راهکاری در پیش پای کاوشگر وجود دارد. در این مرحله نیاز به تعمیر و یا ارتقا کاملا حس خواهد شد. مراجعه به مکان های معتبر و آشنایی با آنها می تواند راهکار بسیار مناسبی برای جلوگیری از صرف هزینه های زیاد باشد. آشنایی با اماکنی همانند کمپانی ikpv می تواند تا حد امکان دستگاه شما را ارتقا و آنها را قوی تر و یا به صورت حرفه ای آنها را تعمیر کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان؛ می توانید با شماره های موجود در این مقاله با ما در ارتباط  باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا