مقالات فلزیاب

تعمیرات گنج یاب

تعمیرات گنج یاب

گنج یاب ها؛ دستگاه های حساس و با ظرافتی می باشند. این دستگاه ها؛ دارای قابلیت های زیادی برای کشف و ردیابی اهداف ارزشمند و با ارزشی؛ همچون طلا و دفینه می باشند. امروزه تقریبا همه کاوشگران اهمیت وجود این دستگاه ها را به خوبی می دانند و؛ با بهره بردن از آنها در کاوش های خود؛ نتیجه کاوش های خود را تضمین می کنند. اما نکته ای که در مورد استفاده از این ابزار های مهم باید در نظر داشته باشید؛ رسیدگی به آن ها و طریقه نگه داری از آنها می باشد. این ابزار های مهم به دلیل حساسیت بالایی که دارند؛ نیاز به نگه داری زیادی دارند. آشنایی با یک مرکز تعمیرات گنج یاب؛ می تواند شما را در مواقع ضروری یاری کند.

تعمیرات گنج یاب
تعمیرات گنج یاب

تعمیرات گنج یاب

برخی از کاوشگران تصور می کنند که؛ تعمیر دستگاه فلزیاب تنها به تعمیرات سخت افزاری دستگاه ها گفته می شود. در صورتی که تعمیرات؛ طیف گسترده ای از خدمات را در بر می گیرد. فلزیاب ها به دلیل استفاده از آنها در مکان های سخت و دشواری همانند بیابان ها ؛ کوهستان ها و کویر ها؛ به سرعت دچار اشکالات زیادی می شوند.

اشکالاتی نظیر دریافت خطا و نویز ناشی از حرارت؛ خطا هایی که به دلیل گرد و خاک های موجود در هوا به وجود می آیند؛ نیاز به ارتقا دستگاه ها؛ اضافه نمودن سنسور؛ تعویض قطعات با قطعاتی قوی تر؛ ارتقا نرم افزاری دستگاه و … همگی شامل بخش تعمیرات می گردد.

مرکز تعمیر فلزیاب در شیراز

کمپانی آی کا پی وی یکی از برترین فعالان عرصه گنج یابی می باشد. این کمپانی در 30 سال  قبل فعالیت خود را از شهر شیراز آغاز کرده و هم اکنون مفتخر است تا اعلام کند؛ دارای نمایندگی های فعال در اکثر شهر های کشور می باشد. این مجموعه علاوه بر فروش گنج یاب؛ فروش فلزیاب ایرانی، اجاره گنج یاب خارجی؛ در تعمیر؛ ارتقا و بروز رسانی انواع دستگاه های فلزیاب نیز فعال می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا