آثار و نشانه ها

تاثیر پوشش گیاهی در دفینه یابی

تاثیر پوشش گیاهی در دفینه یابی

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در دفینه یابی دارد، تاثیر پوشش گیاهی می باشد که می تواند ما را تا رسیدن به گنج به خوبی راهنمایی نماید. اگر در جایی دو متر مربع گیاهی سبز نشود نشانه بار است؟ یکی از دلایل سبز نشدن می تواند گاز طلا باشد ولی دلایل دیگری هم باعث سبز نشدن زمین می شود. یکی از آنها می تواند سنگ باشد. ممکن است در آن جایی که شما می گویید در زیر زمین تخته سنگی وجود داشته باشد که مانع از سبز شدن علف بشود یا ریشه کوه. دلائل دیگه هم می تواند باعث این قضیه بشود و نمی توان فقط به بار ربط داد.

تاثیر پوشش گیاهی در دفینه یابی
تاثیر پوشش گیاهی در دفینه یابی

تاثیر پوشش گیاهی در دفینه یابی

موارد زیادی در دفینه یابی دارای اهمیت می باشد و یکی از آنها پوشش گیاهی، انواع پوشش گیاهی، تراکم پوشش گیاهی و موارد زیاد دیگری است که می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف خود راهنمایی و یا به طور کلی از هدف خود دور کند. همانطور که در بالا گفتیم وجود طلا می تواند باعث عدم رشد گیاه در یک منطقه شود اما دلایل دیگری نیز وجود دارد و هر زمین لختی را نمی توان به وجود طلا ربط داد.

در  ابتدا باید به دنبال نشانه های دفینه و گنج باشید، به این منظور حتما باید یک کارشناس دفینه یابی به همراه داشته باشید تا قادر باشید دقیق ترین تفسیر را از نماد خود دریافت کنید. و در نهایت یکی دیگر از پیشنهادات مهمی که به شما داریم استفاده از یک  دستگاه گنج یاب حرفه ای می باشد که قادر باشید وجود فلز را در زیر زمین متوجه شوید، استفاده از دستگاه های فلزیابی که دارای قدرت تفکیک هستند می توانند شما را تا حد زیادی  در رسیدن به اهداف خود یاری کند.

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا