مقالات فلزیاب

بهترین فلزیاب تصویری

بهترین فلزیاب تصویری

تمامی کاوشگران موفق از دستگاه های تصویری برای؛ دستیابی بهتر به دفینه ها و تجربه یک کاوش به مراتب حرفه ای تر و سودمند تر استفاده می کنند. این دستگاه های قدرتمند در گنج یابی و دفینه یابی؛ به دلیل برخورداری از قابلیت های ویژه دارای محبوبیت بالایی می باشند؛ از این رو به جد می توان گفت؛ که تمام کاوشگران به دنبال خرید بهترین فلزیاب تصویری جهان هستند. امروزه با رشد علم و صنعت؛ شاهد بوجود آمدن دنیای عظیمی از دستگاه های فلزیاب در جهان می باشیم. از این رو دستگاه های بسیار زیادی در تمامی جهان توسط تولید کنندگان مختلف؛ تولید و وارد بازار می شوند. یافتن یک فلزیاب خوب به دلایل ذکر شده؛ دارای سختی های زیادی می باشد.

بهترین فلزیاب تصویری
بهترین فلزیاب تصویری

بهترین فلزیاب تصویری

در این مقاله تصمیم داریم تا یکی از برترین و قوی ترین فلزیاب های جهان را به شما معرفی کنیم. هر چند نمی توان به طور قطع یک دستگاه را بهترین خواند. چرا که به طور دقیق؛ بهترین دستگاه بر اساس نیاز های هر فرد تعیین می شود. اما دستگاهی که تصمیم داریم در ادامه به شما معرفی کنیم؛ کاملا سازگار با محیط و اهداف کشور ایران بوده؛ و همچنین به دلیل دارا بودن به قابلیت های بسیار کاربردی و ویژه؛ می تواند نیاز های 90 درصد از کاوشگران را بر طرف سازد.

فلزیاب Schneider :

این دستگاه فلزیاب با استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا و با استفاده از؛ خبره ترین کارشناسان کشور؛ طراحی و طی گذراندن مراحل تست های مختلف تولید و وارد بازار شده است. به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم ها و سنسور های مگنومتر و بالاترین کیفیت متریال اولیه؛ این دستگاه با تمامی نقاط ایران سازگار بوده و می تواند هر هدفی را دنبال و شناسایی کند. این دستگاه به راحتی قادر است تا عمق های بالای 20 متر را؛ کاوش و بررسی کند. یکی از قابلیت ها و خصلت های ویژه این دستگاه؛ بهره بری از سیستم فلزیاب مکمل می باشد؛ که از ترکیب چندین سیستم حرفه ای و مورد نیاز تشکیل شده است. از این رو قدرت ردیابی و گنج یابی این فلزیاب؛ تا حد زیادی افزایش یافته است.

برخی از سایر دستگاه های مشابه

  • فلزیاب TESLA SCAN 777،
  • فلزیاب Hoxne Pro،
  • فلزیاب IKPV PRO،
  • فلزیاب IKPV BEST PROFESSIONAL،
  • فلزیاب LEOPARD 16000

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا