مقالات فلزیاب

بهترین دستگاه گنجیاب

بهترین دستگاه گنجیاب

کاوشگران همواره به دنبال خرید بهترین دستگاه گنجیاب برای موفقیت در کاوش های خود می باشند. اما به دلیل اطلاعات کم و عدم مراجعه به مشاوره؛ در اغلب موارد در این راه شکست می خورند. این موضوع باعث ضرر مالی زیادی می شود. همان طور که می دانید فلزیاب ها به طور کلی دارای قیمت بالایی می باشند. و در صورت اشتباه در خرید؛ در بیشتر اوقات امکان جبران خسارت وجود ندارد. استفاده از یک فلزیاب خوب می تواند تاثیرات زیادی در نتیجه کاوش داشته باشد. ارائه اطلاعات و جزئیات بیشتر به کاوشگر و اپراتور گنج؛ می تواند منجر به افزایش سرعت کاوش؛ کاهش خطا و جلوگیری از حفاری های بی مورد و در نتیجه کاهش هزینه های جانبی خواهد شد.

بهترین دستگاه گنجیاب
بهترین دستگاه گنجیاب

تعدادی از بهترین دستگاه های گنجیاب ایرانی

  • گنج یاب DERAK 110
  • گنجیاب AJM 13300
  • گنج یاب AJM BUGLE
  • گنجیاب ZICCO X1
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • طلایاب ANTARES
  • فلزیاب MobiFuture
  • طلایاب AUR 370

یکی از مهم ترین موارد و مسائلی ک در رابطه با دستگاه های فلزیاب و بهترین آنها وجود دارد. کیفیت ساخت و کیفیت متریال آن می باشد. چرا که استفاده از یک متریال با کیفیت می تواند در عملکرد دستگاه تاثیرات زیادی داشته باشد. برای دستیابی به عملکردی با ثبات در تمامی مناطق؛ حتما باید از دستگاه هایی استفاده کرده که دارای کیفیت مطلوبی باشند. بسیاری از کلاهبرداران به دلیل عدم داشتن مکانی ثابت؛ اقدام به فروش محصولات خود به صورت تلفنی می کنند. برای جلوگیری از سو استفاده از شما, حتما قبل از هر گونه پرداختی موارد زیر را بررسی کنید.

در قدم اول سعی داشته باشید که حتما حضوری خرید خود را انجام دهید. اگر به هر دلیلی موفق به این کار نشدید حتما؛ در قدم بعدی با ویدئو و یا تماس های تصویری؛ عملکرد دستگاه را با شاخص های مشخص خود مشاهد کنید. حتما قبل از درخواست تست دستگاه کمی در این رابطه مطالعه داشته باشید تا از شرایط مختلف آگاه باشید تا فروشنده قادر به کلاه برداری از شما نشود. البته اگر در ابتدای مسیر؛ به یک فروشگاه مجاز و معتبر همانند کمپانی ikpv مراجعه کنید. این موانع وجود نخواهد داشت.

قدرت تفکیک

یکی از مواردی که باید بدان توجه و اهمیت زیادی داد؛ قدرت تفکیک دستگاه می باشد. دستگاه فلزیاب و پس از آن کاوشگر با استفاده از همین ویژگی توانایی مشخص کردن یک هدف خاص برای خود می باشند. این قابلیت در حقیقت همان توانایی بالانس کردن دستگاه می باشد. این عملکرد بدین صورت خواهد بود که دستگاه را در یک محیط پاک (عاری از هر گونه فلز) دستگاه را (با شارژ کامل) روشن کرده و فرکانس فلز مورد نظر را به دستگاه داده می شود. پس از آن دستگاه قادر خواهد بود تنها همان نوع فلز به عنوان مثال طلا خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا