مقالات فلزیاب

برنامه برای استفاده هنگام فلزیابی

برنامه برای استفاده هنگام فلزیابی

برنامه OnXmaps

اپلیکیشن OruxMaps Donate برای دریافت نقشه های مختلف نیازی به برنامه های جانبی ندارد و تنها کافیست از طریق خود برنامه و با کلیک برروی کره زمین بالای صفحه و بخش Map Creator منطقه موردنظر خود را دانلود کنید تا سریع دانلود شود و در دفعه های بعدی بصورت افلاین از ان ها استفاده نمایید! اگر به دنبال یک اپلیکیشن کامل و عالی برای مسیریابی هستید ما به شما نسخه ی پولی اپلیکیشن OruxMaps را پیشنهاد می دهیم که بدون شک مفید واقع خواهد شد. این  برنامه به شما امکان میدهد   مکان خود را علامت گذاری کنید و دوباره به آن مکان مراجعه نمایید. این برنامه دارای تکنولوژی بسیار بالایی میباشد.

برنامه برای استفاده هنگام فلزیابی
برنامه برای استفاده هنگام فلزیابی

این برنامه برای فلزیابی و اشراک یافته ها به راحتی با دیگران طراحی شده‌است . زمانی که چیزی پیدا می‌کنید که به سادگی کشیدن یک عکس برای ثبت موقعیت است . پس شما می‌توانید تعداد کاوش ها را به عنوان یک مرجع برای آینده بیان کنید . این برنامه نقشه نقشه گوگل استفاده می‌کند تا مکان شما را ثبت نماید.

برنامه Tect O Track

یک برنامه که مسیر شما را دنبال می‌کند , محل اکتشافات , و ذخیره تصاویر یافته ها با یادداشت‌ها , چک کردن مسیر طی شده. اگر شما بخواهید میتوانید کاوش خود را به خوبی مدیریت کنید  ,این برنامه تاریخچه قبلی جستجو های شما را میتواند به شما نشان دهد  و حتی می‌توانید رنگ را برای مکان مهم تغییر دهید . زمانی که هدف را پیدا میکنید یک نشان گر در محل بگذارید و از مکان کاوش عکس برداری کنید و نکات درست هنگام کار  را در برنامه اضافه کنید . حتی توانایی صدور داده‌های شما در گوگل وجود دارد . به این ترتیب بازخورد بیشتری نسبت به کاوش خود خواهید  داشت.

جمع بندی

برنامه های یادی در این زمینه وجود دارند که بهترین های این برنامه ها را به انتخاب سایت معتبر kellycodetectors به شما معرفی نمودیم شاید پیش خود فکر کنید که این برنامه ها در ایران کار بردی ندارد اما سخت در اشتباه میباشد شما میتوانید با این برنامه ها مکان خود را با کارشناسانی از سر تا دنیا به اشتراک بگذارید تا شما را راهنمایی کنند.

منبع : kellycodetectors

برنامه برای استفاده هنگام فلزیابی

فلزیاب ندارید؟ مشکلی نیست خرید فلزیاب  به سادگی آب خوردن  کافیه تلفنت رو برداری و فقط یه تماس بگیری ، بقیه کارا به عهده ما.

۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا