مقالات فلزیاب

انواع فلزیاب حرفه ای

انواع فلزیاب حرفه ای

با توجه به نیاز های مختلف کاوشگران برای کاوش در امکان مختلف و ردیابی اهداف متفاوت کمپانی های فلزیابی وادار به همراهی با نیاز های کاوشگران شده و با همراهی با تکنولوژی دستگاه و سیستم های فلزیابی نوینی را طراحی و عرضه کردند. با تولید انواع فلزیاب حرفه ای انتخاب یک فلزیاب خوب و مناسب با نیاز هر کاوشگر نیز بسیار سخت تر از گذشته شده است، به همین دلیل تصمیم به معرفی تعدادی از فلزیاب های با کیفیت و گنج یاب مکمل گرفته ایم تا شما را در زمینه انتخاب یک طلایاب خوب یاری کرده باشیم.

انواع فلزیاب حرفه ای
انواع فلزیاب حرفه ای

انواع فلزیاب حرفه ای بر اساس قابلیت

فلزیاب DERAK 116 :

فلزیاب دراک 116 یک دستگاه مکمل می باشد که با استفاده از لوپ و اسکنر تصویری به کاوش می پردازد. عمق نفوذ این دستگاه در حالت لوپ  2 متر و در حالت اسکنر 5/2 متر می باشد که با دقت بالایی که دارد. توانایی تفکیک قدرتمند این دستگاه و سازگاری با انواع خاک های مختلف از ویژگی های برتر این دستگاه می باشد که با توجه به قیمت مناسب آن، به یک دستگاه مناسب برای کاوشگران حرفه ای و مبتدی بدل شده است.

فلزیاب RICHEL M-10 :

این فلزیاب یک گنج یاب و فلزیاب تصویری می باشد که در ساخت آن از یک سنسور با کیفیت و قدرت بالای مگنومتر استفاده شده است که قادر است در اعماق بالا تصاویری بسیار با کیفیت و واضح ارائه دهد. این دستگاه با عمق نفوذ 5 متری خود توانایی بالایی در دفینه یابی دارد که در کنار آن توانایی حفره یابی و کشف قبر آن به یک دستگاه گنج یابی حرفه ای بدل شده است.

انواع فلزیاب حرفه ای و ارزان

فلزیاب AJM 13300 :

دستگاه ای جی ام یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تولیدی توسط کمپانی IKPV می باشد که از دو سیستم آنتنی و بوقی که عمق های باور نکردنی 8 متر در لوپ و عمق بالای 15 متر در آنتن را به کاربر ارائه می دهد. به لطف باتری فوق العاده قوی این دستگاه کاوشگر به راحتی می تواند تا 8 ساعت مداوم به کاوش بپردازد. این دستگاه با حذف املاح و نویز های اضافی توانایی بالایی در سکه یابی دارد.

فلزیاب ANTARES :

این دستگاه به واسطه کیفیت و دقت عمل آن توانسته به شهرت بالایی در بین کاوشگران حرفه ای برسد. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش با کیفیت می باشد که اطلاعاتی نظیر درصد باتری و عمق هدف را به نمایش می گذارد. به واسطه عمق دفینه های موجود در ایران این دستگاه دارای عمق کاوش بالایی می باشد. این دستگاه می تواند از کویل های متفاوت ضدآب برای کاوش استفاده کند که دقت دستگاه را در عمق های متفاوت افزایش می دهد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا