مقالات فلزیاب

انواع فلزیاب ایرانی

انواع فلزیاب ایرانی

به نتیجه رسیدن هر کاوش نیازمند رعایت کردن چند مورد می باشد. به طور کلی در وهله اول، انتخاب و بودن در یک مکان درست که دارای دفینه باشد. طرز استفاده از دستگاه و میزان تسلط بر آن. استفاده و انتخاب یک فلزیاب صحیح. صبر، صبر و صبر در کاوش، یکی از مهم ترین نکات بخرج دادن صبر می باشد. هر کاوشگری حتی حرفه ای ترین آنها نیز تنها در صورتی موفق خواهند بود که در کاوش های خود وقت و صبر زیادی بخرج دهند. پس از این گزینه همان طور که در سطر های بالا نیز بیان کردیم، از مهم ترین نکات ضروری که باید رعایت شود، استفاده از یک فلزیاب، مناسب اهداف و کاوش شما می باشد. به همین علت می خواهیم انواع فلزیاب ایرانی را برای شما بیان کنیم تا با انتخابی صحیح تر یک گام بیشتر به سوی موفقیت بردارید.

انواع فلزیاب ایرانی
انواع فلزیاب ایرانی

انواع مختلف فلزیاب های ایرانی

همان طور که  می دانید کاوشگری و یافتن اهداف این روز ها فاصله زیادی از گذشته خود گرفته است. با افزایش تعداد اهداف جز طلا، به ناچار دستگاه های بیشتری با قابلیت های متفاوت نیز به تولید رسید. هم اکنون شاهد آن هستیم که برای هر هدف، از جواهرات تا سنگ های قیمتی گرفته تا طلا ، نقره، فلزات با ارزش، معادن مختلف، فلزات بی ارزشی نظیر آهن، حفره یاب و موارد دیگری، یک یا چندین فلزیاب در بازار وجود دارد.

در این مقاله سعی شده است تا تعدادی از گونه های فلزیابی که کاربرد طلایابی را دارند به شما معرفی کنیم تا شما نیز یکی از کاوشگران موفق در کشور باشید.

فلزیاب شعاع زن

یکی از مهم ترین و اولین دستگاه های مورد نیاز هر کاوشگری داشتن و استفاده از فلزیاب های شعاع زن می باشد. کاربرد این دستگاه ها در کم و کوچک کردن مساحت کاوش می باشد. به طوری که زمانی که شما با یک منطقه به وسعت 2000 متر رو به رو هستید، این دستگاه آن را فرضا به 20 متر کاهش می دهد.

فلزیاب آنتن راداری و فلزیاب نقطه زن

کاربرد دستگاه های آنتن راداری در نفوذ به عمق بالا و فلزیاب های نقطه زن در نقطه یابی و مشخص کردن مکان دقیق هدف می باشد. تصور کنید با استفاده از یک دستگاه شعاع زن محدوده کوچکی را برای خود مشخص کرده اید، در این زمان این دو دستگاه کمک خواهند کرد تا شما به سرعت به اهداف خود دست یابید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا