مقالات فلزیاب

انتخاب آسان فلزیاب

انتخاب آسان فلزیاب

مطمئنا تا کنون با نام های فلزیاب، گنج یاب، طلایاب و اسامی دیگر این دستگاه های کاربردی آشنا شده اید. کاوشگران بسیاری مشتاق استفاده از این دستگاه ها در کاوش های خود هستند و عده کثیری می خواهند به تازگی وارد این عرصه شده و نیاز به یک گنج یاب حرفه ای دارند تا بتوانند کاوش خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و در یافتن اهداف خود موفق باشند. اما مشکلی که در میان تمامی این افراد یکسان می باشد، عدم شناخت کافی به سیستم های مختلف فلزیابی همچون ، سیستم آنتنی، سیستم اسکنر تصویری، سیستم نقطه زنی و موارد دیگر می باشد که انتخاب را برای همه آنها سخت و دشوار می کند. در این مقاله تصمیم داریم راجع به انتخاب آسان انواع فلزیاب صحبت کنیم تا شاید گوشه ای از مشکلات خرید فلزیاب شما را کاهش و مرتفع سازیم، با ما همراه باشید.

انتخاب آسان فلزیاب
انتخاب آسان فلزیاب

معرفی برخی از دستگاه ها به جهت کمک به انتخاب آسان فلزیاب

نحوه انتخاب فلزیاب

شاید برای شما این سوال به وجود آید که چگونه می توان به راحتی و به طور قطع دستگاه هایی همانند دستگاه های بالا را انتخاب و آن ها را بهترین انتخاب نامید، در انتخاب و خرید فلزیاب ملاک ها و معیار هایی وجود دارد که اگر شما هم از آنها اطلاع داشته باشید به راحتی می توانید در میان مدل ها و انواع بی شمار برند های فلزیاب یک فلزیاب اورجینال و قوی را انتخاب کرده و بخرید. در پایین برخی از این ملاک ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • مشخص کردن میزان بودجه اختصاصی به خرید فلزیاب
  • مشخص کردن اهداف و جنس خاک محیط کاوش
  • انتخاب یک فلزیاب مکمل و دقت به سیستم های آن
  • دقت به کیفیت بدنه و اجزای تشکیل دهنده
  • توجه به توانایی کاوش دستگاه در محیط های مختلف
  • توانایی اتصال دستگاه به کویل های مختلف

در نهایت اگر دچار شبهه بودید و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بودید می توانید با شماره 09917579030 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا