مقالات فلزیاب

افزایش عملکرد فلزیاب

افزایش عملکرد فلزیاب

با سلام و درود به تمامی بازدید کنندگان سایت دفینه یاب با تشکر از همراهی شما امروز در این مقاله می خواهیم راجع به عملکرد فلزیاب ها در کاوش ها صحبت کنیم. همانطور که  می دانید غالبا کاوش ها در درون ایران سخت و دشوار است، حتی در استفاده از گنج یاب و فلزیاب حرفه ای نیز گاها ممکن است کاوشگران به اهداف مد نظر خود نرسند. شاید این موضوع کمی دشوار و غیر عملی بنظر برسد اما تنها با رعایت نکاتی کوچک و با اهمیت به راحتی می توانید عملکرد و کارایی دستگاه فلزیاب خود را افزایش داده و به اهداف خود برسید، با ما با بررسی این نکات همراه باشید.

افزایش عملکرد فلزیاب
افزایش عملکرد فلزیاب

نکات افزایش عملکرد فلزیاب

انجام هر کاری باید طبق اصول و قوانین مربوطه انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد. کاوش با دستگاه های فلزیاب نیز به همین صورت می باشند. شما با استفاده از قوی ترین سیستم های فلزیابی نیز اگر به صورت صحیح و طبق قاعده خود استفاده نشود، جواب نخواهد داد و قادر نخواهید بود تا اهداف خود را بدست آورید. نکات ریز و کوچکی همچون :

  • استفاده و انتخاب صحیح دستگاه فلزیاب متناسب با هدف و خاک منطقه
  • استفاده از کویل و لوپ مناسب
  • آموزش صحیح استفاده از دستگاه و کسب تجربه
  • صبور بودن و کاوش صحیح
  • توجه به علائم و هشدار های دستگاه
  • استفاده از دستگاه های دارای عمق سنج
  • پردازش صحیح اطلاعات کاوش

چگونه آموزش صحیح استفاده از دستگاه فلزیاب را ببینیم؟

اصلی ترین و بهترین آموزش را می توانید در هنگام خرید دستگاه خود از فروشنده بخواهید، البته هستند فروشندگانی همانند مجموعه موفق ikpv که دستگاه طلایاب و فلزیاب خود را با آموزش رایگان ارائه می دهند. پس از دریافت این آموزش شما باید مدت زمانی را به تمرین و سپری کردن زمانی را برای تسلط بر دستگاه بگذارید تا بر نحوه کار دستگاه چیره شوید در نهایت اگر همچنان احساس کردید نیاز به آموزش دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و آموزش جامع و کاملی را در صورت امکان به صورت حضوری و یا در صورت عدم امکان به صورت غیر حضوری، با مبلغی اندک ببینید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا