مقالات فلزیاب

اسکنر موبایلی

اسکنر موبایلی

وجود دستگاه های مختلف فلزیابی؛ باعث افزایش راحتی در کاوش شده است. یکی از دستگاه هایی که با تولید انها انقلابی در  دنیای فلزیاب ها به وجود آمد؛ دستگاه های اسکنر موبایلی؛ می باشد. امروزه دنیای گنج یابی و این علم به این سمت می روند که کاوش ها با راحتی بیشتر و سرعت بالاتری صورت پذیرد. البته یکی دیگر از مواردی که؛ در انتخاب دستگاه های فلزیاب و تولید آنها تاثیر گذار می باشد؛ درصد موفقیت و شانس دستیابی به آنها می باشد.

اسکنر موبایلی

اسکنر موبایلی
اسکنر موبایلی

همه چیز درباره اسکنر موبایلی

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب دارای انواع مختلف زیادی می باشد. تفاوت در انواع و مدل های فلزیاب ها؛ باعث می شود تا؛ امکان دستیابی به هر  هدفی در هر مکانی فراهم گردد. یکی از سیستم هایی که چندیست تولید شده و به طور روز افزون مورد استفاده قرار می گیرد؛ دستگاه های موبایلی و با اسکنر ها می باشند.

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب؛ دارای انواع مختلف؛ با کارایی های مختلفی می باشند که؛ ویژگی های مختلف از مهم ترین عاملین؛ تقسیم بندی آنها می باشد. اسکنر موبایلی MobiFuture یکی از محصولات نوین و جدیدی میباشد که به تازگی وارد عرصه شده و توجه زیادی را به خود معطوف کرده است.

استفاده از یک فلزیاب سبک و کم حجم، سریع و قدرتمند؛ به گونه ای که جلب توجه زیادی نکند؛ می تواند آرزوی هر کاوشگری باشد. فلزیاب های موبایلی یکی از همین موارد می باشد. چرا که با اتصال به تلفن همراه علیرغم یدک کشیدن نام فلزیاب و گنج یاب؛ دارای ابعاد کوچکی بوده و به راحتی قابل مخفی سازی می باشد.

از قابلیت های فلزیاب موبایلی :

  • سیستم تفکیک حرفه ای حفره ها و انواع فلزات از یکدگر
  • بهره مندی از یک پاور قوی
  • قابلیت تصویر برداری  و مشاهده تصاویر به صورت زنده
  • استفاده از سنسور مگنومتر به جهت افزایش کیفیت تصویر

09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا