مقالات فلزیاب

اسکنر دفینه

اسکنر دفینه

اسکنر های دفینه جزو یکی از پر استفاده ترین دستگاه های کشف و ردیاب گنج و دفینه می باشد که با دارا بودن قابلیت های خاص کاوش گنج را از شکل ابتدایی خود بسیار مدرن تر و پیشرفته تر کرده است. همانطور که می دانید استفاده از یک دستگاه گنج یاب پیشرفته و بروز شانس موفقیت شما را تا حد چشمگیری افزایش می دهد اما این موضوع را نیز باید در نظر بگیرید که تجربه نیز بسیار موثر و دخیل است پس حتما قبل از کاوش وقت کافی را برای یادگیری نحوه صحیح کاوش و استفاده از دستگاه بگذارید تا در محیط های واقعی بتوانید به صحیح ترین صورت ممکن کاوش کنید.

اسکنر دفینه
اسکنر دفینه

اسکنر دفینه چیست؟

همان طور که می دانید با مدرن شدن و پیشرفت تکنولوژی تمامی جنبه های زندگی دچار تغییر و تحول زیادی قرار گرفته است، دنیای گنج یابی و انواع دستگاه های فلزیاب نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیستند. به همین منظور تقاضا برای تهیه و خرید یک فلزیاب حرفه ای از سوی کاوشگران همواره بوده است، بر همین اساس کمپانی های زیادی وارد این عرصه شدند و روزانه با تکنولوژی های جدیدی این عرصه را غافلگیر می کنند.

یکی از انواع دستگاه های فلزیاب قوی و دقیقی که این روزها توسط برخی از کمپانی ها تولید شده است تحت عنوان اسکنر گنج، اسکنر دفینه، اسکنر تصویری، اسکنر مگنومتر و بسیاری موارد دیگر به بازار معرفی شده است. این دستگاه ها در واقع فلزیاب و گنج یاب های حرفه ای هستند که با یک قابلیت اساسی از سایر دستگاه ها متفاوت و مجزا می شوند و این تفاوت هم قابلیت تصویر برداری به صورت زنده و در مورد های حرفه ای تر قابلیت ارائه لایو ویدئو نیز هستند.

طرز کار اسکنر تصویری

اسکنر های تصویری پیشرفته از سنسور مگنومتر پیشرفته و قوی برای تصویر برداری و فیلم برداری از لایه های زیر زمینی و ساختار زمین استفاده می کنند و این گونه جزئیات دقیقی از حتی ریز ترین موارد موجود در خاک به کاوشگر می دهد که با استفاده از آنها کاوشگر قادر می شود تا اهداف خود را با سرعت بیشتری شناسایی کند و سریع تر اهداف را حفاری کند و از حفاری های بی مورد جلوگیری کند. حتی این دستگاه گنج یاب تصویری قادر است تا شکل تقریبی از هدف نیز به اپراتور ارائه دهد.

به منظور خرید فلزیاب و خرید گنج یاب و انواع ردیاب حرفه ای، فلزیاب عمق زن با شماره 09917579030 تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا