مقالات فلزیاب

از کجا فلزیاب بخریم

از کجا فلزیاب بخریم ؟

موفقیت در کاوش مسئله ای است که هر کسی خواستار و خواهان آن است، اما موفقیت به راحتی به دست نمی آید مردم فقط موفقیت افراد موفق را می بینند و متوجه مسیری که آنها برای رسیدن به موفقیت طی کرده اند نمی شوند. دفینه یابی و یافتن گنج نیز یکی از پر طرفدار ترین مشاغل و تفریحات در بین افراد جامعه می باشد و قطعا هر کسی خواستار این است که در کاوش خود به موفقیت برسد و بتواند اهداف خود را بیابد، اما کمتر کسی این موضوع را در نظر می گیرد که موفقیت راه و روش مخصوص به خود را دارد، یکی از مسائل و مواردی که دارای اهمیت زیادی می باشد و کمتر به آن پرداخته شده است این است که از کجا فلزیاب بخریم ، و در این مقاله قصد داریم راجع به این موضوع با شما صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

از کجا فلزیاب بخریم
از کجا فلزیاب بخریم

از کجا فلزیاب بخریم ؟؟

این موضوع یکی از اولین موضوعات واجبات در زمینه کاوش دفینه و گنج می باشد که کمتر از دیگر مسائل به آن پرداخته می شود، اکثر افراد تصور می کنند که تنها با خرید یک فلزیاب حرفه ای و یک فلزیابی که نام آنها بر سر زبان افتاده می توانند به اهداف خود دست یابند، اما این موضوع را در نظر نمی گیرند که در 90 درصد مواقع فلزیاب هایی که کمتر دیده می شوند کاربرد بهتر و عملکرد بهتری دارند. چرا که متقلبین مانور بیشتری رو دستگاه های جعلی و غیر قابل کاوش خود می دهند.

شما باید از یک کمپانی معتبر و دارای سابقه درخشان خریداری کنید و این موضوع میسر نمی شود مگر با تحقیق، با یک جستجوی ساده در اینترنت، با پرس و جو از اطرافیان و کسانی که سابقه خرید و استفاده از دستگاه های گنج یاب را دارند، اما یک نکته مهم را در نظر داشته باشید که از دستگاه های فلزیاب خارجی استفاده نکنید چرا که بواسطه استفاده از سیستم های فلزیابی وی ال اف قادر به کاوش بیش از 1/5 تا 2 متر نیستند.

فلزیاب خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

همانگونه که خرید هر وسیله ای دارای معیار و فاکتور هایی می باشد قطعا خرید یک گنج یاب حرفه ای و فلزیاب پیشرفته که عملکرد مناسبی داشته باشد نیز دارای معیار هایی می باشد که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

  • دستگاه باید سبک و از متریال با کیفیت ساخته شده باشد
  • باتری دستگاه باید حداقل 10 ساعت کاوش را ساپورت کند
  • دستگاه فلزیاب باید دارای حالت تفکیک و تمایز بین طلا و دیگر فلزات باشد
  • سیستم فلزیابی آن باید پالسی باشد
  • دستگاه باید دارای قابلیت نقطه زنی و شعاع زنی باشد
  • دستگاه باید قابلیت اتصال به انواع لوپ ها را داشته باشد
  • دستگاه باید دارای گارانتی معتبر باشد

 

برخی از دستگاه های گنج یاب و فلزیاب قوی و پیشرفته

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا