مقالات فلزیاب

اجاره دستگاه فلزیاب

اجاره دستگاه فلزیاب

با سلام به شما دوستان و بازدیدکنندگان محترم؛ در این مقاله موضوع صحبت ما اجاره دستگاه فلزیاب می باشد با ما همراه باشید.

استفاده از دستگاه های فلزیاب علاوه بر لذتی که به کاوش ها می بخشد؛ باعث فراهم کردن کاوشی دقیق، سریع و نتیجه بخش خواهد شد. این دستگاه ها با قابلیت هایی که دارند می توانند اهداف را در هر کجای زمین که قرار گرفته باشند و به هر شکل و حجمی که باشند؛ حتی از هر نوعی که باشند؛ شناسایی کرده و محل دقیق آن ها را به کاوشگر از طرق مختلف همانند بوق زدن؛ ویبره؛ به صورت تصویری و امثال دیگر اطلاع می دهند. این دستگاه ها بسته به نوع تکنولوژی و سیستم های آنها قادرند تا حتی 30 متری زمین را نیز کاوش کرده و اهداف را مشخص کنند. فلزیاب ها دارای قابلیت های متفاوتی می باشند؛ قابلیت هایی همانند؛ کشف حفره، کشف مقبره، کشف سازه های دفن شده، دیواره ها و موارد دیگر می باشند.

اجاره دستگاه فلزیاب
اجاره دستگاه فلزیاب

چرا اجاره دستگاه فلزیاب ؟

حال که از اهمیت دستگاه های فلزیاب در کاوش باخبر شدید؛ نوبت به خرید دستگاه های فلزیاب شده است. این دستگاه ها دارای قیمت های بسیار بالایی می باشد. این قیمت بالا به دلایل مختلفی می باشد.

اولین دلیل افزایش قیمت این دستگاه های پیشرفته، قابلیت های زیادی می باشد که دارند؛ یکی دیگر از دلایل قیمت های بالای فلزیاب ها؛ تخصصی بودن و انحصاری بودن آنها می باشد؛ به صورتی که هر کمپانی یک قیمت برای خود تعیین می کندو این موضوع به دلیل نبودن یک مرجع ناظر می باشد. از دیگر دلایل قیمت بالای طلایاب ها، می توان به واسطه های زیادی که مابین کمپانی و در نهایت فروش دستگاه وجود دارد؛ این به اصطلاح دست به دست شدن و چرخیدن مابین واسطه ها باعث می شود هر فرد مقداری به قیمت جنس اضافه کند؛ در نهایت عواملی همچون حمل و نقل، افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور؛ افزایش قیمت ارز در جهت واردات قطعات؛ می باشند.

به دلایلی که در سطر های بالا عنوان کردیم؛ کمتر کسی این روز ها توانایی خرید یک دستگاه فلزیاب را دارا می باشد. در اکثر موارد نیز توانایی خرید یک فلزیاب اورجینال را ندارند؛ به همین دلیل با پیشنهاد های برخی از افراد سودجو مبنی بر خرید فلزیاب ارزان مورد کلاه برداری قرار می گیرند.

مرکز فروش و اجاره گنج یاب در شیراز

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع فلزیاب های اصل به همراه گارانتی و ضمانت نامه معتبر؛ اجاره فلزیاب تصویری، اسکنر، یون یاب، فلزیاب نقطه زن با شماره های

09917579030***09917579020

در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا