مقالات فلزیاب

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

زمانی که برای اولین بار تشخیص فلز را آغاز می‌کنید، حتی ممکن است در کنار فلزیاب خود خود یک فلزیاب نقطه زن را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از برند های جدید معتقدند که آن‌ها فقط به یک ردیاب فلزی نیاز دارند و چیزی برای حفاری دقیق نیاز ندارند . در حالی که این درست است، به یک معنا، شما قطعاً می‌توانید اهدافی را با تنها یک یابنده پیدا کنید، دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما باید زودتر به هدف خود برسید در آن جا نیاز خواهید داشت که از یک فلزیاب نقطه زن  استفاده نمایید.
آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟
آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

فواید استفاده از یک فلزیاب نقطه زن در هنگام کشف فلز

هدف کلی استفاده از یک فلزیاب نقطه زن این است که به شما این امکان را میدهد در منطقه ای که هدف قرار دارد را محدود کنید و پیدا کردن آن را ساده تر کنید.علاوه بر آن یک فلزیاب نقطه زن شما را از حفاری های بی مورد در امان نگه میدارد و باعث میشود که جستجوی دقیق تر و بهتری انجام دهید. در ادامه مزایای خرید یک pinpointer را به شما خواهیم گفت.

هدف کلی یک pinpointer این است که به شما این امکان را می‌دهد که منطقه‌ای که هدف قرار دارد را محدود کرده و پیدا کردن آن را ساده‌تر کنید. علاوه بر آن، منافع مهم، استفاده از یک pinpointer باعث می‌شود که شما در روش‌های زیر، hunts را بهتر انجام دهید:

در وقت صرفه جویی خواهید کرد.

حفاری برای اهداف زمانی کار وقت‌گیری است که شما مکان تقریبی هدف را تشخیص دهید. شما باید یک گودال حفر کنید, به دنبال چیزی بگردید که می‌تواند یک شی بسیار کوچک در در گودال حفر شده شما باشد و یا خاکی که شما دور میریزید باشد ,  پس سوراخ را پر کنید تا آن را تا جایی که می‌توانید به هدف نزدیک شوید. استفاده از یک فلزیاب نقطه زن به شما این امکان را می‌دهد که به جایی نزدیک‌تر شوید که هدف قرار دارد , که به شما این امکان را می‌دهد تا یک گودال بسیار کوچک‌تر و دقیق‌تر برای بازیابی هدف حفر کنید . سپس , زمانی که شی به دست آوردید , پر کردن در سوراخ آسان‌تر است چون کوچک‌تر است . تمام این تفاوت‌ها باعث صرفه‌جویی در وقت می‌شوند , و  به شما زمان میدهد که وقت بیشتری برای فلزیابی صرف کنید.

شما انرژی را ذخیره خواهید کرد.

داشتن یک ایده بهتر از محل دقیقی که هدفی در زمین قرار دارد به این معنی است که شما انرژی کمتری را صرف کندن و حفاری برای یافتن آن خواهید کرد. – که دو جنبه از تشخیص فلز هستند که سریع‌تر شما را خسته می‌کنند : زمانی که در حال حفاری در زمینی هستید که سنگ و ریشه زیادی دارد . شما باید زمان حفر خود را برای صرفه‌جویی در انرژی کاهش دهید.

شما میتوانید در آب های کم عمق فلزیابی نمایید.

زمانی که در اطراف دریاچه ها، سواحل یا دیگر مکان های آبی فلزیابی می‌کنید ، باید تجهیزاتی داشته باشید که مقاوم در برابر آب باشد. در حالی که شما می‌توانید یک فلزیاب خریداری کنید که هم برای زمین و هم برای آب طراحی شده‌ باشد ، خرید یک نقطه زن زیر آب بسیار ارزان‌تر است. اگر در حال حاضر آشکارساز زیر آب ندارید ، به سادگی یک نقطه زن  ضد آب داشته باشید که به شما اجازه می‌دهد تا مناطق مرطوب را در امتداد ساحل جستجو کنید.

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

شما می‌توانید در شب فلزیابی کنید

. گاهی اوقات میخواهید یک جستجوی مخفیانه در شب کار کنید . بسیاری از فلزیاب ها با نور led تجهیز شده‌اند که به شما اجازه می‌دهد مانند یک چراغ‌قوه از آن استفاده کنید و به جستجو ادامه دهید . همچنین اگر در حال شکار یک ساختمان رها شده‌ای هستید که در آن هیچ نوری وجود ندارد برای شما بسیار مفید میباشد.

 

انتخاب یک فلزیاب حرفه ای

حالا که درک می‌کنید که یک نقطه زن چقدر تشخیص فلز شما را بهبود خواهد بخشید ، باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است . در اینجا برخی مدل ها وجود دارند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید :

آیا در حال ردیابی فلز در آب و یا اطراف آن هستید ؟ اگر اینطور است ، باید به دنبال یک فلزیاب زیر آب بگردید . شما برخی از فلزیاب ها را خواهید دید که مقاوم به آب هستند و زمانی که از آن‌ها استفاده می‌کنید ، زمانی که باران می‌بارد ، خوب کار می‌کنند . اما برای جستجو در زیر آب ، حتی در آب کم‌عمق ، بهتر است که یکی از آن‌ها را به طور خاص برای زیر آب بردن آب طراحی شده است.

آیا قصد دارید در شب یا در مناطق تاریک فلزیابی کنید؟

اگر اینطور است ، شما به یک فلزیاب نقطه زن نیاز دارید که  یک چراغ‌قوه دارد. این یک ویژگی عالی برای داشتن دلیل ذکر شده در بالا است . این یک ویژگی استاندارد نبود ، اما حالا می‌توانید آن را در بیشتر مدل‌های جدیدتر پیدا کنید.
چقدر می‌خواهید بتوانید اهداف را مشخص کنید ؟ برخی از فلزیاب ها با کیفیت بالاتر ، در حال حاضر با یک دکمه تنظیم حساسیت  ، شبیه به یکی روی ردیاب شما ، به ف روش میرسند  . این به شما این امکان را می‌دهد تا تنظیماتی را برای حساسیت انجام دهید که می‌تواند عمق آن را افزایش دهد . همچنین راهی خوب برای یافتن مکان دقیقی در دیوار میباشد برای زمانی که میخواهید در دیوار چیزی پیدا نمایید.
آیا نیاز به یک فلزیاب نقطه زن با قابیلت خاموش کردن صدای هشدار دارید ؟ اغلب این فلزیاب ها ویبره دارند که وقتی یک شی را پیدا می‌کنند , یک لرزش ایجاد می‌کنند , اما همه آن‌ها به شما اجازه نمی‌دهند که صدای بوق را خاموش کنید و تنها از لرزش استفاده کنید . اگر دوست دارید بدون فهمیدن اطرافیان خود , هشدارها را بشنوید , به دنبال فلزیابی بگردید که  قابلیت خاموش کردن صدای بوق را داراست و شما میتوانید فقط با ویبره هدف را شناسایی کنید.

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

جمع بندی مطالب خرید فلزیاب نقطه زن 

استفاده از یک فلزیاب نقطه زن زمانی که به فلزیابی می‌روید ، زمان و انرژی شما را ذخیره می‌کند ، که به شما این امکان را می‌دهد که زمان بیشتری را صرف گشتن در مکان خود کنید . خرید  یک  فلزیاب نقطه زن نسبتا سرمایه گذاری کوچی است به شما امکان میدهد زمان بیشتری را ذخیره کنید و به کاوش بپردازید شانس بیشتری را برای پیدا کردن اشیا در خاک دارید.

 منبع: www.kellycodetectors.com

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟
آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

آیا به یک فلزیاب نقطه زن برای کشف فلز نیاز دارم؟

خوشحالیم که در این ساعت وقت گرانبهای خود را برای خوان این مقاله گذاشتید امیدوارم به نتیجه دلخواه خود رسیده باشید. در ضمن شما اگر قصد خرید فلزیاب نقطه زن را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۰۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا