مقالات فلزیاب

آشنایی با فلزیاب IKPV

آشنایی با فلزیاب IKPV

مسئله و موضوعی که به طور حتم واضح و روشن می باشد. این است که حضور و وجود یک دستگاه فلزیاب در هر کاوشی و به هر منظوری لازم و اجبار است. چرا که دستیابی به اهداف پنهان شده در دل زمین و درون دیوار ها و یا هر نقطه دیگری؛ امری می باشد که بدون وجود یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل تصمیم داریم تا با ایجاد آشنایی با فلزیاب IKPV شما را در این راه؛ راهنمایی و کمک کنیم.

آشنایی با فلزیاب IKPV
آشنایی با فلزیاب IKPV

آشنایی با ویژگی های فلزیاب IKPV و این کمپانی

استفاده از فلزیابی که دارای قابلیت ها و ویژگی های خوب باشد. خواسته و نیاز هر فردی می باشد. اما انتخاب و دانستن فاکتور های مناسب برای دستیابی به این منظور یکی از مهم ترین مشکلاتی می باشد که تمامی کاوشگران؛ مخصوصا کاوشگران مبتدی با آن مواجه می باشند. آشنایی با یک کمپانی که به صورت شفاف و روشن تمامی ویژگی های دستگاه های خود و همچنین عملکرد و خدمات خود را بیان می کند. یک مزیت بزرگ محسوب خواهد شد. دلیل انتخاب این کمپانی برای معرفی به شما عزیزان نیز؛ همین موضوع می باشد. در ادامه با برخی از قابلیت ها و ویژگی های محصولات این کمپانی آشنا خواهید شد.

برخی از قابلیت های محصولات این کمپانی

  • ویژگی تفکیک و قابلیت تفکیک یکی از مهم ترین تفاوت ها میان دستگاه های فلزیاب معمولی و فلزیاب هایی می باشد که توانایی ردیابی و سنس طلا را دارند. این قابلیت در دستگاه هایی که برای ردیابی طلا مورد استفاده قرار می گیرند؛ باید دارای عملکرد خوب و مناسبی باشند. این عملکرد در فلزیاب ها باید تا میزان 3 – 4 متری از عمق زمین دارای عملکردی با ثبات و متعادل داشته باشند. در غیر این صورت عملا کاربردی در دفینه یابی نخواهند داشت.
  • یکی از مواردی که کمتر به چشم می خورد و بدان اهمیت لازم را می دهند؛ قابلیت حذف املاح و فلزات مزاحم می باشد. این قابلیت باید هم به صورت دستی و هم به صورت اتومات در دستگاه فلزیاب وجود داشته باشد. این قابلیت به کاوشگر امکان این را می دهد که قبل از کاوش و یا حین آن فلز مورد نظر خود را برای دستگاه تعیین کرده و دستگاه پس از آن؛ تنها به دنبال همان فلز بوده و از سنس سایر فلزات چشم پوشی خواهد کرد. در این صورت کاوشگر؛ کاوشی به مراتب سریع تر؛ با ثبات تر و موفق تری را پیش رو خواهد داشت.
  • قابلیت نقطه زنی یکی از مهم ترین ویژگی هایی می باشند که باید در هر دستگاه فلزیاب حرفه ای وجود داشته باشد. فلزیاب ها با استفاده از این ویژگی می توانند مکان دقیق اهداف را پس از مشخص کردن محدوده هدف و قبل از حفاری مشخص کند. این ویژگی باعث می شود تا از حفاری های بی مورد جلو گیری شود. این موضوع نیز باعث جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا