مقالات فلزیاب

آشنایی با فلزیاب AUR Multi

آشنایی با فلزیاب AUR Multi

با سلام به شما بازدیدکنندگان و مراجعین محترم. به دلیل تقاضای زیاد شما عزیزان مبنی بر معرفی و آشنایی با یک فلزیاب حرفه ای و خوش قیمت ؛ تصمیم گرفتیم تا این مقاله را نشر دهیم. در این مقاله شما یکی از حرفه ای ترین دستگاه ها آشنا شده و نحوه خرید آنرا خواهید آموخت. هدف ما از آشنایی شما با فلزیاب AUR Multi؛ افزایش توانایی شما در کاوش ها، در دستیابی به اهداف مختلف، ایجاد فرصتی مناسب برای خریدی آسوده می باشد. بسیاری از کاوشگران زمان شنیدن نام فلزیاب حرفه ای؛ یک فلزیاب خارجی را در ذهن خود تجسم می کنند. برای روشن شدن این موضوع باید بگوییم که؛ در این مقاله شما با یک دستگاه فلزیاب ایرانی آشنا خواهید شد.

آشنایی با فلزیاب AUR Multi
آشنایی با فلزیاب AUR Multi

آشنایی با فلزیاب AUR Multi

در ابتدا باید بگویم که فلزیاب های ایرانی به دلیل استفاده از سیستم کاوش پالسی؛ دارای عمق کاوش بیشتری بوده؛ که بسیار مناسب دفینه یابی در کشور ایران می باشد. دلیل انتخاب دستگاه ایرانی توسط ما نیز همین موضوع می باشد. فلزیاب ای یو آر در بدو تولید؛ با استقبال زیادی روبرو شد. چرا که این دستگاه فلزیاب دارای قابلیت های مثبت بی ‌شماری بود. بعد از تولید اولین نسخه از این دستگاه با نام ای یو آر 370؛ نسخه های بهینه شده ای یو آر 370 مولتی و ای یو آر 370 پلاس؛ وارد بازار شد.

در این مقاله شما با دستگاه فلزیاب مولتی آشنا خواهید شد. این دستگاه فلزیاب؛ یک فلزیاب مکمل چند کاره می باشد که با استفاده از سیستم های مختلف و مورد نیاز؛ شانس موفقیت کاوشگر را تا حد زیادی افزایش می دهد.

در ساخت این دستگاه فلزیاب حرفه ای؛ از تعداد ۸ سوپر سنسور مگنومتر استفاده شده است. به همین دلیل این دستگاه فلزیاب یکی از قویترین فلزیاب های تصویری موجود در کشور می باشد. استفاده از این سنسور ها این دستگاه را قادر می سازد تا تصاویری با کیفیت و وضوح بسیار بالا به کاوشگر ارائه دهد.

مراجعین محترم می‌توانند برای خرید انواع فلزیاب، گنج یاب و طلایاب؛ خرید انواع لوپ و کویل؛ خرید فلزیاب دست دوم، اجاره فلزیاب و یا تعمیر فلزیاب با شماره های زیر با ما در ارتباط باشند.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا