مقالات فلزیاب

آدرس فروشگاه گنجیاب

آدرس فروشگاه گنجیاب

در این مقاله می خواهیم به کاوشگران عزیز آدرس فروشگاه معتبر فروش گنجیاب؛ و انواع محصولات ردیاب دفینه را معرفی کنیم. از آنجایی که محصولات فلزیابی دارای اهمیت زیادی در کاوش های دفینه و گنج دارند؛ یافتن یک مرکز معتبر مشاوره و فروش طلایاب می تواند؛ تاثیر زیادی در نتیجه کاوش شما داشته باشد. همان طور که می دانید؛ حتی حرفه ای ترین کاوشگران نیز امروزه بدون استفاده از یک فلزیاب حرفه ای ؛ قادر نخواهد بود به اهداف خود دست یابد.

آدرس فروشگاه گنجیاب
آدرس فروشگاه گنجیاب

بسیاری از کاوشگران با شنیدن نام گنج یابی و طلایابی؛ به یاد فیلم ها و سریال های خارجی می افتند. تصور این افراد از دفینه یابی در کشور ایران نیز همانند همان فیلم ها می باشد. درصورتی که دفینه یابی در کشور ما به طور کامل دارای تفاوت می باشد. در سایر کشور ها همانند آمریکا؛ به دلیل نداشتن سابقه و تاریخچه زیاد؛ دارای دفینه و گنجینه هایی در عمق های بالای زمین؛ 1 متر و کمتر می باشند. اما به طور قطع دفینه های کشوری همانند ایران با داشتن یک تاریخچه و تمدن چند هزار ساله؛ به دلایل مختلفی همانند فرسایش خاک در لایه ها و عمق های بالایی همانند 10 متر و بیشتر مدفون می باشند.

از همین رو برای دستیابی به آن ها؛  حتما باید از دستگاه هایی حرفه ای و خاص؛ و روشن هایی فارغ از روش های معمول برای کاوش در سایر کشور ها  استفاده کرد.

آدرس فروشگاه گنجیاب

یکی از معتبر ترین مراکز موجود فروش فلزیاب در کشور در شهر شیراز و با نام نمایندگی فروش فلزیاب شیراز؛ مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشند. در ادامه میتوانید آدرس این مرکز معتبر را مشاهده کرده و با برخی از محصولات آن آشنا شوید.

شیراز معالی آباد دینکان کوچه ۲۱ دفتر فروش فلزیاب

09917579030_09917579020

 

 

برخی از گنج یاب های اصل و قوی

  • فلزیاب LEOPARD 2000،
  • فلزیاب ZICCO X2،
  • فلزیاب RICHEL M-40،
  • فلزیاب COBRA XS،
  • فلزیاب DERAK 110،
  • فلزیاب AUR 370 PLUS

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا