آثار و نشانه ها

آثار و نشانه های توپ سنگ

آثار و نشانه های توپ سنگ در دفینه یابی

همانطور که میدانید امروزه بسیاری از افراد به جست و جوی گنج و پیدا کردن دفینه های زیر زمینی علاقه فراوان داشته و در این عرصه فعالیت میکنند. یکی از شایع ترین آثاری که اکثر کاوشگران در حین حفاری با آن برخورد میکنند آثار و نشانه های توپ سنگ است که در ادامه آن را مورد بررسی قرار میدهیم، با ما همراه باشید.

 اکثر حفاران و کاوشگران در کنار قلعه ها توپ سنگ را پیدا میکنند و سریع اقدام به شکستن این آثار میکنند البته به این عنوان  که شاید داخل آن دفینه ای باشد ولی به همین راحتی که فکر میکنند نیست این علائم حالت های مختلف دارد و نمیشود گفت حتما برای دفینه کار گذاری شده مگر در شرایطی خاص در صورتی که طبق عکس این علائم روی سنگ حجاری شده باشند به معنی دفینه نیست و فقط هنر خود را به نمایش گذاشته اند و نماد قدرت و جنگ آوری در گذشته بوده است .

بررسی آثار و نشانه های توپ سنگ :

  •  اگر سنگ به همان صورت گرد و روی آن سوراخی به صورت گرد و به اندازه یک بند و حتی بزرگ تر به صورت گرد و به قطر ۱۰ سانت  بود و در طرفی دیگر جای پنجه دست داشت در این صورت میتوان گفت برای دفینه طراحی و کارگذاری شده اگر سوراخ به صورت چندتایی و حتی تکی بود مقداری اشیاء قیمتی داخل آن نهفته است .
  • اگر سوراخ همراه با جای پنجه آدم بود قضیه به طور کل فرق میکند و اینبار دفینه در زیر سنگ وجود دارد و جای پنجه به این منظور است که یعنی باید سنگ را با دست جابجا کنید . که در این صورت دفینه یا به طور مستقیم زیر سنگ است و یا تونلی در زیر سنگ باز میشود که به قلعه نزدیک آن راه دارد که دفینه در زیر قلعه وجود دارد .

برای کاوش در اعماق بالا و یافتن اطلاعات درون آثاری مانند توپ سنگ میتوانید از طلایاب و فلزیاب آنتارس محصول شرکت IKPV استفاده کنید.

آثار و نشانه های توپ سنگ
sign

برای خرید و ارتقا انواع دستگاه های طلایاب و گنج یاب با گارانتی اورجینال و خدمات پس از فروش فلزیاب و طلایاب ۱۰ ساله، فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا