آثار و نشانه ها

مفهوم آثار صورت در دفینه یابی

مفهوم آثار صورت در دفینه یابی

یکی از مهم تربن آثار و نشانه در دفینه یابی نماد چهره و یا رخ انسان می باشد که معمولا تعداد کمی از آنها در طبیعت مشاهده می شود در این مقاله می خواهیم مفهوم آثار صورت در دفینه یابی هر جا که چهره نیمرخ یا تمام رخ مشاهده کردید باید نگاه چهره را دنبال کرده و دنبال آثار دوم باشید که معمولا نماد آثار دوم یا کاسه است یا به صورت بت حیوانات است. خود آثار دوم مکان دیگری را نشان می دهد. البته بستگی به نگاه صورت دارد که آیا هر دو چشم آن باز یا بسته است.

مفهوم آثار صورت در دفینه یابی
مفهوم آثار صورت در دفینه یابی

بررسی مفهوم آثار صورت در دفینه یابی

اگر نگاه صورت انسان با یک چشم باشد باید در مسیر نگاه اون حرکت کرد تا به نماد دوم رسید و اگر نماد و نشان دوم سنگ کاسه باشد باید دره ای در آن مکان وجود داشته باشد (دقت داشته باشید که ممکن است به علت گذر زمان و فرسایش خاک آن دره پر شده باشد) که در آن سمت دره باید تلی وجود داشته باشد ( خواه کوچک خواه بزرگ ) و دفینه در مرکز تل در متراژ شش تا هفت متری خواهد بود.

ولی اگر هر دو نگاه صورت به سمت آثار دوم باشد و آثار دوم به صورت بت حیوانی باشد باید مسیر چشمان حیوان را دنبال کرده تا به دره برسید و در آن سوی دره یا در رو بروی آن دنبال دهانه غار بگردید، که دفینه درون آن غار مدفون است، در نظر داشته باشید که به دلیل گذر سال های زیاد ممکن است غار پوشیده شده باشد پس حتما پیشنهاد می کنیم که آن مکان را با یک دستگاه گنج یاب کاوش کنید. البته بستگی به بت حیوانی دارد که از چه حیوانی استفاده شده و هر حیوان نماد تله یا طلسم خاص خود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا