آثار و نشانه ها

آثار سنگ پهن و تختی در دفینه یابی

آثار سنگ پهن و تختی در دفینه یابی

در دفینه یابی نماد ها و نشانه های زیادی وجود دارد که تفسی هر یک از آنها نیاز به تجربه و تخصص زیادی دارد. گاها جزئیات کوچک و ریزی دارای اهمیت زیادی می باشد که توسط افراد غیر متخصص و مبتدی بی اهمیت شمرده شده و منجر به عدم رسیدن به هدف می گردد. آثار سنگ پهن و تختی در دفینه یابی نیز یکی از این آثار و نماد های مهم در کاوش دفینه می باشد که تفسیر آن به نکات زیادی مرتبط می باشد، نحوه قرار گیری سنگ ها بروی هم، تعداد سنگ ها، جهت و حالت قرار گیری سنگ ها بروی هم و موارد بسیار زیاد دیگری بستگی دارد.

"<yoastmark

آثار سنگ پهن و تختی در دفینه یابی

در این نماد اگر چشمه ای وجود داشت کنار آن چشمه و در رو بروی آن نماد و نشانه باید سنگی دیگر قرار گرفته باشد که معمولا با رنگ سیاه مشخص شده است دقی داشته باشید که این رنگ سیاه ممکن است به شکل بسیار کوچکی باشد که باید دقت کافی را برای یافتن آن به خرج دهید. معمولا آب چشمه از آن سنگ که نقطه سیاه دارد بیرون میزند و در چند متر آن طرف تر دوباره به زمین فرو می رود.

این نوع آثار معمولا نشانه و نماد دفینه و گنجینه ارزشمندی نیستند و به سختی می توان آن ها را تشخیص داد و بسیار  کم در نسخه های گنج درج و قید می شود. گنجینه و دفینه این نوع آثار ها معمولا در زیر سنگ پهن در  آن نماد قرار دارد که آن را می توانید در متراژ یک متری آن پیدا کنید که دقیقا سنگ سیاه روبروی آن نماد و سنگ پهن قرار می گیرد. دفینه های موجود در این نماد ها در زیر سنگ های بزرگ قرار داشته و سرشار از طلای ناب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا